Vaikų vasaros stovykloms – per 300 tūkst. eurų (1)

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-13

Klaipėdos savivaldybė praneša paskirsčiusi finansavimą vaikų vasaros poilsio programoms. Savivaldybės lėšos skiriamos 119 stovyklų organizuoti, tai yra beveik 30 daugiau nei pernai. Taip pat išaugo suma, skiriama vaikų vasaros poilsiui – jei pernai daliniam vaikų vasaros poilsio finansavimui buvo skirta 200 tūkst. eurų, šiemet paskirstyta jau 300 tūkstančių.

Netrukus bus pasirašomos sutartys su finansavimą gavusiais vaikų vasaros poilsio organizatoriais. Beveik trečdalis stovyklų vaikus kvies jau šį mėnesį, kitos pamainas planuoja liepą ar rugpjūtį. Stovyklų pobūdis įvairus: veiks meninės, sportinės, pažintinės, saviugdos, gamtotyrinės, sveikatingumo, kalbų, kultūrinės, edukacinės ir kitų krypčių stovyklos, tiek dieninės, tiek su nakvyne. 15-ka stovyklų šią vasarą vaikams pasiūlys nemokamą užimtumą.

Savivaldybės dalinį finansavimą gavusios stovyklos bendrai per vasarą užimtumą planuoja pasiūlyti beveik 6000 vaikų. Pernai savivaldybės finansavimą gavusios stovyklos priėmė apie 4000 vaikų.

Tėveliai, pageidaujantys, kad jų vaikas lankytų pasirinktą stovyklą turi kreiptis tiesiogiai į stovyklos organizatorių dėl registracijos. Savivaldybė registracijos į stovyklas nevykdo.

„Didindami finansavimą siekiame, kad kuo daugiau klaipėdiečių vaikų sulauktų kokybiško užimtumo vasarą, taip pat svarbu, kad vaikų užimtumas kartu yra ir žalingų įpročių prevencija. Girdime tėvelių lūkesčius – gyventojams aktuali ir pakankama stovyklų pasiūla, ir užimtumo turinys, ir priimtinos kainos. Savivaldybės skiriamas finansavimas vaikų vasaros poilsio organizatoriams atveria galimybes pasiūlyti įvairesnes programas, įdomias veiklas, draugiškesnes kainas, bus ir visiškai nemokamų stovyklų“, – pranešime cituojamas Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Visas vaikų vasaros poilsio programų, iš dalies finansuojamų iš savivaldybės biudžeto lėšų, sąrašas ir kita susijusi informacija skelbiama čia.

Žymos: |

Komentarai (1):

Įrašo “Vaikų vasaros stovykloms – per 300 tūkst. eurų” komentarų : 1

  1. O parašė:

    kiek skirta tarybos narių ir kitų valdžiažmogių komandiruotėms (nesikeikiant) į singapūrus ir kitas vieteles ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Tvarkys kiemus ir įrengs naują privažiavimo kelią į aikštelę

Klaipėdos savivaldybė pranešė, jog rengia dokumentus dar vienam kompleksiniam kiemų tvarkymo projektui, kurio metu bus atnaujinti kiemai teritorijoje prie daugiabučių ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Nuomonės

Universiteto ligoninė: kaltieji ieško kaltųjų

Įstūmę į dideles bėdas dvi Klaipėdos ligonines miesto politikai vaidina šventuosius ir bando savo kaltes suversti tiems, kurie statė ir ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Spyglys

Arvydas Vaitkus nuo rinkėjų pavargo itin greit*

Uostamiesčio savivaldybės meras ir jo paskirti vicemerai vis labiau slepiasi nuo rinkėjų ir net vietinių tarnautojų: už daugiau nei septynis ...
2024-07-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This