Gatvelei į Bendruomenės namus tiesti – beveik du milijonai (4)

Miestas, Svarbu
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-06-14

Nutiesti privažiuojamąjį kelią iki Bendruomenės namų pastato, Debreceno g. 48, Klaipėdos savivaldybė žada jau beveik 10 metų. Galų gale paskelbtas konkursas dėl šio kelio įrengimo ir pastato aplinkos sutvarkymo rangos darbų su darbo projekto parengimu.

Palmiros Martinkienės nuotr.

Būsimam rangovui savivaldybė už šiuos darbus yra suplanavusi mokėti iki 1,9 mln. eurų. Dirbama bus pagal UAB „Atamis” parengtą techninį projektą. Sutarties trukmė – 15 mėnesių. Gatvės ilgis sieks 544 m, važiuojamosios kelio dalies plotis – 3,5-6 m.

Į šį buvusį mokyklos pastatą beveik prieš 10 metų buvo įkeldintos uostamiesčio Žvejų rūmuose prisiglaudusios nevyriausybinės organizacijos. Pastatas pavadintas Bendruomenės namais, jame įsikūrę keliolika pagyvenusių žmonių kolektyvų. Tačiau šį objektą pasiekti galima tik iš Debreceno gatvės per daugiabučių namų kiemus, kur dviem automobiliams prasilenkti beveik neįmanoma.

„Įgyvendinus privažiuojamojo kelio prie Debreceno g. 48 pastato projekto sprendinius, esamas privažiavimas prie pastato sutrumpės ir bus nukreiptas toliau nuo gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų, kas lems oro taršos sumažėjimą prie šių pastatų susidarantį dėl transporto išmetamųjų dalelių”, – rašoma projektinėje dokumentacijoje.

Pasiekti Bendruomenės namus galima tik per Debreceno g. daugiabučių namų kiemus, kur dviem automobiliams prasilenkti praktiškai neįmanoma. Palmiros Martinkienės nuotr.

Šiemet taip pat žadama suremontuoti ir pastate esančią sporto salę. 

„2018 m. lapkričio 12 d. buvo pasirašyta paslaugų sutartis atlikti pravažiuojamojo kelio prie pastato Debreceno g. 48 įrengimo ir pastato aplinkos sutvarkymo projektas. Pagal patvirtintą Klaipėdos miesto savivaldybės 2019-2021 m. Strateginį veiklos planą darbus planuojama pradėti 2020 m. ir baigti 2021 m.“, – tokį atsakymą suinteresuotiems asmenims 2017 metais buvo surašęs tuometinis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas.

Tuo metu 2020 m. mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis savo atsakyme dėstė: „Pažymime, kad kelio prie pastato Debreceno g. 48 įrengimo ir aplinkos sutvarkymo projektas yra parengtas ir šiuo metu vykdomos statybos leidimo išėmimo procedūros. Planuojamame patvirtinti Klaipėdos miesto savivaldybės 2020-2022 metų strateginiame veiklos plane nėra numatyta lėšų privažiuojamojo kelio į Debreceno g pastatą įrengimui“.

Žymos: | | | | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Gatvelei į Bendruomenės namus tiesti – beveik du milijonai”: 4

 1. Oksana parašė:

  Ten vaikus girdo vaistais ir gina ne viena tai daro

 2. Anonimas parašė:

  Gal pigiau juos iškelti į kitą vieta , o gal męs labai turtingi .

 3. Anonimas parašė:

  Noriu patikslinti. Ten reziduoja ne tik bendruomenės namai, todėl, nesigraužkite dėl naudos, tik daugiau pasidomėkite kai bandote lieti savo nepasitenkinimą.O merui AČIŪ, tai tikrai žodžio žmogus.

 4. Kažkada parašė:

  Buvusios adm, direktorės Sima avičiūtės ir kiaušinio Grėblio pasityčiojiimo iš nevyriausybinių vieta – vargšų,, bendruomenės namai”apleistose Debreceno raj. džiunglėse,ir toliau ryja pinigus o naudos jokios :D)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Tvarkys kiemus ir įrengs naują privažiavimo kelią į aikštelę

Klaipėdos savivaldybė pranešė, jog rengia dokumentus dar vienam kompleksiniam kiemų tvarkymo projektui, kurio metu bus atnaujinti kiemai teritorijoje prie daugiabučių ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Dviračių takas prie Dangės: ar išsipildys R. Taraškevičiaus pranašystė?

„Jeigu tokiais tempais viskas vyks, tie dviračių takai nučiuoš ir reikės nebe 100 tūkstančių, o 150 arba 200 tūkstančių”, – ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Verslas

„Raguvilė“ prižiūrės ir visas Klaipėdos kapines

Nuo birželio vidurio pietinės Klaipėdos miesto dalies bendrųjų erdvių švara ir tvarka besirūpinanti UAB „Raguvilė“ trejus metus už beveik milijoną ...
2024-07-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This