Moksleiviai dalyvavo orientacinėse varžybose

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-14

Penktadienį vyko jau trečius metus organizuojamos Klaipėdos miesto ir regiono progimnazijų 8–9 klasių orientacinės varžybos „Mano mieste…“. Šiemet varžybos skirtos Švyturių metams paminėti.

Orientacinių varžybų tikslas – supažindinti mokinius su Klaipėdos miesto kultūriniais, istoriniais, architektūriniais ir gamtiniais objektais, skatinant sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Orientacinių varžybų pradžią paskelbė ir visus dalyvius sveikino Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos direktorė Inga Bagdonienė.

Organizatorių nuotr.

Renginyje dalyvavo 9 komandos iš Klaipėdos litorinos mokyklos, „Versmės“ progimnazijos, „Vyturio“ progimnazijos, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro, „Vėtrungės“ gimnazijos, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos, „Varpo“ gimnazijos, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos ir „Žaliakalnio“ gimnazijos. Kiekviena komanda, naudodamasi Actionbound programėle, ieškojo 18 užuominų ir įveikė pėsčiomis apie 7 km.

Dalyviai buvo apdovanoti Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos direktorės padėkomis, o greičiausiai ir tiksliausiai užduotis atlikusios komandos – diplomais.

Pirmoji vieta atiteko „Vaivorykštės tako“ gimnazijai, antroji – Litorinos mokyklai, o trečiąją vietą iškovojo „Versmės“ progimnazija.

Organizatoriai dėkoja mokiniams ir juos lydėjusiems pedagogams už aktyvų dalyvavimą varžybose.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Gintarinis pavasaris džiugino žiūrovus

Jau penktą pavasarį šokėjai iš visos Lietuvos suvažiavo į konkursą ,,Gintarinis pavasaris 2024“, kuris vyko Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje. Organizatorių ...
2024-06-01
Skaityti daugiau

Svarbu, Švietimas

Dešimtyje Klaipėdos mokyklų atsiras cigarečių detektoriai 

Atlikusi bandymus dviejose uostamiesčio mokyklose Klaipėdos savivaldybė nusprendė šiemet dešimtyje tokių įstaigų įrengti įprastų ir elektroninių cigarečių detektorius. Teigiama, kad ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Švietimas

Tikina, kad mokytojų padėjėjų etatai įstaigas pasiekia greičiau

Klaipėdos savivaldybė tvirtina, kad dėl naujos tvarkos švietimo įstaigoms gali greičiau gauti reikalingą finansavimą mokytojo padėjėjų etatams įsteigti. Pagal anksčiau ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This