Atidarė Slengių „Lidl“ (4)

Fotoreportažai, Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-20

Prekybos tinklas „Lidl“ ketvirtadienio rytą atidarė Slengiuose pastatytą naują parduotuvę.

Atidarymo rytą klientai buvo vaišinami kava ir užkandžiais, pirmieji pirkėjai dovanų gavo ir specialiai atidarymui
Slengiuose pagamintus daugkartinius pirkinių maišelius. Nuo 16 iki 20 val. pramogos lauks ir mažųjų. Prie parduotuvės bus įrengta oro pilis, mažųjų lauks animatoriai ir kitos atrakcijos. Visos šios pramogos bus nemokamos. Tiek mažieji, tiek kiti susirinkusieji taip pat nemokamai turės galimybę atsigaivinti „Lidl“ ledais.

Naujoji parduotuvė yra įprasto formato. Parduotuvėje iš viso veikia 11 kasų: 5 įprastinės bei 6 savitarnos, iš kurių 3 – XXL dydžio. Šalia parduotuvės įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, čia veiks 4 elektromobilių įkrovimo stotelės, o viena jų – ir greito įkrovimo. Parduotuvės komandą sudarys maždaug 30 darbuotojų.

Atidarant parduotuvę prekybos tinklas prisidėjo prie vietos infrastruktūros gerinimo. Pagal sudarytą sutartį su Klaipėdos rajono savivaldybe, „Lidl“ įgyvendino Piligrimų gatvės projektavimo bei įrengimo darbus, taip pat pasirūpino naujais šaligatviais, apšvietimu bei perėja pėstiesiems. Šie darbai jau yra beveik baigti, taip pat šiuo metu vykdomi suvedimo darbai su greta esančia Dangaus gatve. Šių darbų pabaiga numatoma artimiausiu metu.

„Lidl“ taip pat suprojektavo ir Jungiamąją gatvę. Jungiamosios gatvės įrengimo darbai vykdomi dviem etapais: pirmojo etapo darbai – nuo Piligrimų gatvės iki įvažiavimo į naujojo prekybos tinklo aikštelę – beveik baigti. Šių darbų metu buvo įrengti Jungiamosios gatvės dalies šaligatviai bei apšviesta perėja.

Prekybos tinklas su „Via Lietuva“ bei Klaipėdos rajono savivaldybe nuo pat projekto pradžios aktyviai ieškojo geriausio Dangaus gatvės bei Piligrimų gatvės sankryžos sprendinio. Buvo nuspręsta, jog Dangaus, Liepų ir Piligrimų gatvių sankirtoje bus projektuojama šviesoforinė sankryža. Dangaus gatvėje, sutampančioje su valstybinės reikšmės rajoniniu keliu, numatomos trys eismo juostos: papildoma juosta kairiesiems posūkiams ir bendros juostos važiuojantiems tiesiai ir sukantiems į dešinę.

Atsižvelgiant į pėsčiųjų patogumą, jiems per Dangaus gatvę numatomos iškilios saugumo salelės. Pietinėje Dangaus gatvės dalyje numatomas bendras pėsčiųjų ir dviračių takas. Liepų ir Piligrimų gatvėje, ties sankryža, taip pat numatomos trys eismo juostos ir pėsčiųjų perėjos. Sankryžos pėsčiųjų perėjose numatomas kryptinis apšvietimas, sankryžos yra suprojektuotas vertinant visus eismo dalyvius – tiek pėsčiuosius, tiek ir vairuotojus.

Prekybos tinklas yra įvykdęs ir jau baigęs sankryžos projektavimo darbus. Sankryžos įrengimas, pagal susitarimą, yra perduotas „Via Lietuva“ bei rajono savivaldybei.

Suprojektavusi visą Dangaus gatvę, „Lidl“ suprojektavo ir naujus lietaus bei nuotekų tinklus šalia Dangaus gatvės. Įrengus tinklus pagal „Lidl“ parengtą projektą, tikėtina, kad išsispręs bėdos su potvyniais Slengiuose. Projekto įgyvendinimu taip pat rūpinasi „Via Lietuva“ ir Klaipėdos rajono savivaldybė. Prekybos tinklas taip pat skyrė papildomus 15 tūkstančių eurų drenažo sutvarkymo darbams šalia bažnyčios bei kapinių, esančių kitoje naujosios parduotuvės gatvės pusėje. Drenažo tvarkymo darbai bus baigti artimiausiu metu.

Prekybos tinklas skaičiuoja, kad bendra Slengių bendruomenės infrastruktūros gerinimo darbų vertė siekia daugiau nei 400 tūkst. eurų.

Naujoji parduotuvė bus dešimtoji „Lidl“ parduotuvė Klaipėdos regione. Šiuo metu penkios „Lidl“ parduotuvės veikia Klaipėdoje, po vieną parduotuvę – Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje.

Žymos: |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Atidarė Slengių „Lidl“”: 4

  1. Pokyčiai parašė:

    Kai Lidl atėjo- buvo išskirtinė bendravimo su pardavėjais kultūra. Deja, regiunuose) Kretinga, Plungė) ji tragiška. Nesistebiu, kaimo žmonės apie kultūrą turi kitokią sampratą, bet kodėl vadovai ir Klaipėdoje, ir kitur nereikalauja pasisveikinimo, mandagumo, šypsenų? Klaipėdoje pati maloniausia Šarlotės parduptuvė. Tikrai mandagūs, paslaugūs pardavėjai, O įiaip jau į PC neškime mažutes svarstykles. Patikros rezultatai dažnai nemaloniai stebina…

  2. Purto nuo savitarnos parašė:

    Kam tiek tų savitarnų kasų? Nežavi, kad ir Lidl verčia Lietuvos pirkėjus dirbti už pardavėjas.Maksimo kultūrą perima. Ar mes kokie pardavėjai-savanoriai?

  3. Hansas parašė:

    Tarp bažnyčios ir rimi dar norfa su iki tilptų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Slengiuose - laikinas eismo sprendimas

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia, kad Sendvario seniūnijoje, Dangaus, Liepų ir Piligrimų gatvių sankirtoje, ties kuria iškilo ketvirtadienį atidaryta „Lidl“ parduotuvė, ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Verslas

Kur prekių krepšelis pigiausias ir kur - brangiausias

Birželio mėnesį dažno vartojimo prekių krepšelis pigiausias yra prekybos tinkle „Lidl“, brangiausias – „Norfoje“, rodo slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų ...
2024-06-10
Skaityti daugiau

Regionas

BMW savininkui pridarė didžiulių nuostolių

Policija informavo sulaukusi pranešimo, kad šeštadienio rytą, apie 5.30 val., Klaipėdos rajone, Slengių kaime, pastebėta, kad nuo automobilio „BMW X6M“ ...
2024-06-09
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This