Slengiuose – laikinas eismo sprendimas (1)

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-20

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia, kad Sendvario seniūnijoje, Dangaus, Liepų ir Piligrimų gatvių sankirtoje, ties kuria iškilo ketvirtadienį atidaryta „Lidl“ parduotuvė, jau artimiausiu metu valstybės įmonė „Via Lietuva“ įrengs laikiną žiedinę sankryžą. Ateityje šioje sankirtoje planuojama įrengti šviesoforą ir papildomas eismo juostas.

„Dangaus gatvė – intensyvi Sendvario seniūnijos eismo arterija, nes tai – vienas pagrindinių įvažiavimų į Klaipėdą. Šioje teritorijoje daugėja ne tik gyventojų, bet ir matydami perspektyvą kuriasi nauji verslai, taip sukurdami ir papildomus automobilių srautus. Todėl „Via Lietuva“ priėmė sprendimą Liepų, Piligrimų ir Dangaus gatvių sankirtoje įrengti žiedinę sankryžą. Tai – laikinas sprendimas, kuris, kaip teigiama, padės reguliuot eismo srautus. Ateityje šioje vietoje numatomi didesni eismo organizavimo pokyčiai. Pagal paruoštą projektą čia bus įrengta šviesoforu reguliuojama sankryža. Taip pat čia vietoje dabar esančios vienos eismo juostos yra numatomos trys. Po vieną sukantiems į dešinę ir kairę bei bendra – važiuojantiems tiesiai. Atsiras ir iškilios saugumo salelės bei perėjos, dviračių ir pėsčiųjų takas“, – rašoma savivaldybės pranešime.

Tuo metu „Lidl“ prieš kelias dienas skelbė, jog su „Via Lietuva“ bei Klaipėdos rajono savivaldybe nuo pat projekto pradžios aktyviai ieškojo geriausio Dangaus gatvės bei Piligrimų gatvės sankryžos sprendinio. Pagal susitarimą bendrovė atliko sankryžos projektavimo darbus, taip pat Piligrimų gatvės projektavimo bei įrengimo darbus, pasirūpino naujais šaligatviais, apšvietimu bei perėja pėstiesiems. Šie darbai jau yra beveik baigti, taip pat šiuo metu vykdomi suvedimo darbai su greta esančia Dangaus gatve. Jų pabaiga numatoma artimiausiu metu.

„Lidl“ taip pat suprojektavo ir Jungiamąją gatvę. Šios gatvės įrengimo darbai vykdomi dviem etapais: pirmojo etapo darbai – nuo Piligrimų gatvės iki įvažiavimo į naujojo prekybos tinklo aikštelę – beveik baigti. Šių darbų metu buvo įrengti Jungiamosios gatvės dalies šaligatviai bei apšviesta perėja.

„Lidl“ suprojektavo ir naujus lietaus bei nuotekų tinklus šalia Dangaus gatvės. Prekybos tinklas taip pat skyrė papildomus 15 tūkstančių eurų drenažo sutvarkymo darbams šalia bažnyčios bei kapinių, esančių kitoje naujosios parduotuvės gatvės pusėje. Drenažo tvarkymo darbai bus baigti artimiausiu metu.

Prekybos tinklas skaičiuoja, kad bendra Slengių bendruomenės infrastruktūros gerinimo darbų vertė siekia daugiau nei 400 tūkst. eurų.

Žymos: | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Slengiuose – laikinas eismo sprendimas” komentarų : 1

  1. Slengietis parašė:

    Gražūs lukesčiai, bet – neįgyvendinami. Užtenka važiuoti į darbus 07:00-08:30 arba atgal namo, ir viskas aišku. Papildoma žiedinė sankryža? Dar ilgesni kamščiai. Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Rajono savivaldybės merui viešumas yra svetimas*

Klaipėdos rajoną valdančiam valstiečių merui, ko gero, yra ką slėpti nuo rinkėjų. Antraip, viešai būtų skelbiami fiziniai asmenys, iš kurių ...
2024-07-03
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Užstrigę priemiesčio dviračių takai: vieni ženkliai pabrango, kiti dar nutolo

„Via Lietuva“ (buvusi Automobilių kelių direkcija) pagaliau rado rangovą, kuris jau ėmėsi darbų ir dar šiemet turėtų užbaigti savo įsipareigojimų ...
2024-06-27
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Regionas

Atidarė Slengių „Lidl“

Prekybos tinklas „Lidl“ ketvirtadienio rytą atidarė Slengiuose pastatytą naują parduotuvę. Atidarymo rytą klientai buvo vaišinami kava ir užkandžiais, pirmieji pirkėjai ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This