Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…* (5)

Spyglys
Spyglys
2024-06-21

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė viena politikas nepareiškė noro ką nors pasakyti iš tam skirtos tribūnos. O iš Klaipėdiečių tribūnos kalbėti atsisakė ir kai kurie iš anksto ją užsisakę piliečiai.

„Visa Klaipėdos miesto savivaldybės taryba yra atostogose jau antri metai. Demokratija – pavojuje!”, – skelbia savo nuosprendį politologijos profesorius Spyglys. Nes per kiekvieną posėdį šios kadencijos Taryba atsisako vis daugiau jai piliečių suteiktų galių ir atiduoda jas merui. Ir dar rankelę jam pabučiuoja.

O kadangi  A. Vaitkus per tą posėdį guodėsi, kad „meras tarp 20 žmonių turėjo tik vieną balsą”, tai Taryba jį paguodė suteikdama teisę vienasmeniškai priimti sprendimus dėl  Kultūros magistro vardo suteikimo. Ir posėdžiavo ta Taryba tądien iš viso tik kokią valandą.

Todėl Spyglys, iš anksto smerkdamas pats save, klausia: Nafig mums ta Taryba ir tie jos nariai reikalingi? Juk akivaizdu, kad dykai duoną valgo: kas mėnesį kiekvienas iš 31 politiko pravalgo vidutiniškai po 900 eurų mūsų uždirbamų pinigų. Per mėnesį – 30 000 tūkstančių, per metus – 360 tūkstančių eurų. Ne skanaus!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*”: 5

 1. Rakto skylutei parašė:

  Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė valstybė. Demokratija yra tokia valdymo forma kuri kyla iš piliečių. Ką atstovauja 10 proc. išrinkta valdžia? Tikrai ne save ir tikrai ne visus piliečius. Todėl su 10 proc. išrinktas meras turėtų suprasti , kad nėra visagalis, turėtų būti drovesnis, ir turėtų suprasti kad atstovauja nes visiems klaipėdiečiams.

  • Rimtai ? parašė:

   O kiek % renka į seimą ar EP ir jie mus atstovauja 🙂 Kažkaip selektyviai taikote demokratijos % miesto tarybai . Kuklumas dorybė, bet ! Laikytis galiojančių LR įstatymų ir teisės aktų – POLITIKŲ PRIEVOLĖ .

 2. O parašė:

  nafig mums tas spyglys, kuris atostogaujančiai opozicijai prilygina visą tarybą ?

  • Stebėtojas parašė:

   Spyglis nesupranta. Perduos visas teises ir pareigas Merui ir Taryba pasileis. Ben jau algos tarybos nariams nereiks mokėti.

  • Stebėtojui pro rakto skylutę parašė:

   Gal pradėkite šviestis ? Ar girdėjote ką nors apie naujai priimtą Vietos savivaldos įstatymą ? Tą patį, kurį su džiaugsmu priėmė ši liberali seimo dauguma ? O tai ko dabar nepatenkinti ? Juokinga nuo liberalumo, kuris bando pasakyti ” neprivaloma ” ? Rimtai ? Neprivaloma laikytis galiojančių įstatymų, kuriuos pačių išrinkti į seimą liberalieji priėmė ? Kaip liberalu …:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Tvarkys kiemus ir įrengs naują privažiavimo kelią į aikštelę

Klaipėdos savivaldybė pranešė, jog rengia dokumentus dar vienam kompleksiniam kiemų tvarkymo projektui, kurio metu bus atnaujinti kiemai teritorijoje prie daugiabučių ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Dviračių takas prie Dangės: ar išsipildys R. Taraškevičiaus pranašystė?

„Jeigu tokiais tempais viskas vyks, tie dviračių takai nučiuoš ir reikės nebe 100 tūkstančių, o 150 arba 200 tūkstančių”, – ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Kada nustosit klaidinti?*

Šį savaitgalį visą Lietuvą prie jūros kviečianti Klaipėdos valdžia yra neįgali jau keletą metų nuimti ties vienu pagrindiniu keliu stovinčio ...
2024-07-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This