Slipas nuleisti laivui į jūrą yra, bet privažiuoti iki jo – draudžiama (1)

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-06-21

„Panaikinti kelio ženklą, draudžiantį įvažiuoti, – penktadienį Eismo saugumo komisijos posėdžio metu siūlė Klaipėdos savivaldybės administracijos Transporto skyriaus vyriausioji specialistė Lina Žemaitytė.- Reikia pritarimo leisti važiuoti tiems žvejams. Ne tai kad leisti, bet pritarti, kad jie galėtų naudotis šituo privažiavimu”. 

Pernai savivaldybės užsakymu Gerbūvio sprendimų centras už 356 201 Eur baigė įrengti žvejams skirtą aikštelę ir privažiavimą prie jūros Girulių paplūdimyje. Tačiau „pastatyti kelio ženklai, kaip parodė laikas, ne visai atitinka žvejų norus”, – sakė Klaipėdos paplūdimius prižiūrinčios savivaldybės įstaigos ,,Klaipėdos paplūdimiai“ atstovas, pristatęs klausimą dėl eismo tvarkos organizavimo nuo Girulių pl. iki laivų nusileidimo vietos.

Visgi komisija nerekomendavo šalinti važiuoti slipo link draudžiančius kelio ženklus. Svarstyta, kad galima būtų ties įvažiavimu statyti užkardą, kurią žvejai ar kiti asmenys, turintys leidimus privažiuot iki slipo, galėtų pakelti naudodamiesi mobiliaisiais telefonais. 

Sutarta, kad privažiavimo kelyje būtų draudžiama statyti transporto priemones. O žvejai, turintys tam leidimus, savo transportą ir jo priekabas galėtų paliktų pačioje aikštelėje. Prie įvažiavimo turėtų būtų įrengtas ir informacinis stendas. 

„Masinio antplūdžio tikriausiai neturėsime”, – sakė komisijos pirmininkas, vicemeras Algirdas Kamarauskas.

Pasak jo, reikalingas ir informacinis stendas, ir stovėti draudžiantys ženklai ir, galbūt, užkardas. Tokiems sprendiniams Eismo saugumo komisija pritarė, tačiau jie iš pradžių bus sukonkretinti Savivaldybės administracijoje ir tik tada įgyvendinami.

Žymos: | | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Slipas nuleisti laivui į jūrą yra, bet privažiuoti iki jo – draudžiama” komentarų : 1

  1. Anonimas parašė:

    Kaip supratau,”zveju-valtininku-slipinku”,ner,bet 500 000Euru isisavintoju+planuotoju+slakbauminku+reguliuotoju+stebetoju+uzkardinku+zenklintoju+komisiju=ne uz aciu-vezimu vesk !?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Giruliuose planuoja nemenką kompleksą

„Statiniai projektuojami šiuolaikiški dideliais langais ir erdviomis terasomis, siekiant maksimaliai pasinaudoti galimybe grožėtis supančia gamta”, – rašoma visuomenei susipažinti pateiktuose projektiniuose pasiūlymuose dėl Giruliuose, sklype Šlaito g. 18, suplanuotų statybų. ...
2024-07-19
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Baltijos ir Taikos prospektų sankryža: nėra ir kriminalo

Dabartinės miesto valdžios, nutraukusios pernai vasarį pradėtą Baltijos ir Taikos prospekto sankryžos projektavimą, bandymai surasti kabliukų ar kriminalą baigėsi fiasko. ...
2024-07-17
Skaityti daugiau

Miestas

Revizuos Dangės ir Smiltynės krantines

Klaipėdos savivaldybė perka Dangės upės ir Smiltynėje esančių krantinių techninės analizės ir techninės dokumentacijos parengimo paslaugas. Siekiama įvertinti šių statinių ...
2024-07-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This