Liepos 6-ąją – nemokamas koncertas Teatro aikštėje

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-07-06

Liepos 6 d., šeštadienį, 19.30 val., Klaipėdos teatro aikštėje vyks nemokamas šventinis koncertas „Esame mes ir esame čia“. Valstybės dienos ir Tautiškos giesmės dienos progą šį koncertą klaipėdiečiams ir miesto svečiams dovanoja Klaipėdos miesto savivaldybė ir Žvejų rūmai.

Pirmoje koncerto dalyje pasirodys TV muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ finalininkai. Emilija ir Rugilė – tai projekte sužibėjęs Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos moksleivių duetas, savo balsų harmonija pribloškęs ne tik muzikos profesionalus, bet ir visą Lietuvą. Dinamiškos, kūrybingos ir muzikalios merginos puikiai valdo vokalą ir sugeba kiekvienam kūriniui suteikti išskirtinį ir savitą skambesį.

Talentinga atlikėja Kristina Jure, klausytojams jau gerai žinoma iš įvairių ankstesnių muzikinių projektų, prisijungusi prie klaipėdiečių grupės „Voiceless”, savo energija, užsidegimu ir karščiu alsuojančiais pasirodymais ant kojų kėlė tūkstančius klausytojų ir „Lietuvos balso” finale sukūrė nepamirštamą šou. Trio „Voiceless“ (Tomas Mikalauskas, Karolis Vaičiulis ir Konradas Daukšas) atliekama muzika paslaptinga, viliojanti darnaus violončelių ir būgnų skambesio magija.

2024 metų „Lietuvos balsas. Kartos” projekto nugalėtojai – iš Tauragės kilusių vaikinų grupė „T3“ (Dovydas Petrošius, Ignas Novikovas ir Ovidijus Budginas) didžiule balsų persvara įrodė, jog yra verčiausi vadintis geriausia grupe projekte. Dėl harmoningai suderinto vokalo, didžiulio talento, muzikalumo, judesio scenoje ir išskirtinio kontakto su publika „T3“ jau vadinama viena perspektyviausių vaikinų grupių šalyje.

21 val. per Teatro aikštę, Klaipėdą, Lietuvą ir aplink pasaulį nuskambės Tautiška giesmė.

Antroje šventinio koncerto „Esame mes ir esame čia“ dalyje pasirodys viena autentiškiausių atlikėjų Lietuvos pop muzikos scenoje Evgenya Redko su grupe. Ji trejus metus iš eilės pelnė M.A.M.A. geriausios progresyviosios muzikos atlikėjos titulą. Dainininkės kūryba skleidžiasi ne tik per muziką, bet per vizualius sprendimus ir judesį. Klaipėdoje Evgenya atliks garsiausius hitus „Vandenyne“, „Mantra“, „Pakylėtas gruodis“, „Patogu“, „Nuo tavęs priklausau“, „Žinom tik mes“ ir kitas populiarias savo repertuaro dainas.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Transportas

Ženklų kaitaliojimas Teatro gatvėje susuko galvas vairuotojams

Klaipėdos miesto savivaldybei šiemet dukart per mėnesį pakeitus kelio ženklus prie Teatro aikštės vairuotojai ėmė blaškytis. Savaitę stebint situaciją šioje ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Spyglys

Kelio ženklų - daugiau nei proto valdžios mikėse*

Pasižvalgęs po Teatro aikštę kartu su vietiniais bei švabų turistais Spyglys nusprendė, kad šią Klaipėdos istorinę vietą reikia pristatyti Urbi ...
2024-05-07
Skaityti daugiau

Transportas

Valdžia atsitraukė: į Teatro gatvę grįžo senoji tvarka

Po kilusio pasipiktinimo dėl to, kad Teatro gatvėje leista statyti automobilius kitaip nei numatyta teritorijų planavimo dokumentuose, Klaipėdos savivaldybė grąžino ...
2024-04-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This