Atnaujins viešąją pirtį (2)

Svarbu, Verslas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-07-07

Uostamiesčio savivaldybės valdoma bendrovė „Klaipėdos paslaugos” (buvęs Autobusų parkas) po neskelbiamos apklausos  procedūrų pasirašė sutartį su UAB „UP architektai” dėl „prijungiamos UAB „Vildmina“, teritorijos, Trilapio g. 6, vystymo priešprojektinių pasiūlymų parengimo paslaugos”.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Projektuotojai įsipareigojo ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo sutarties pasirašymo parengti ne mažiau kaip du alternatyvius pasiūlymus dėl pirties pastato paprastojo remonto ir jo rekonstravimo išlaikant funkcijas bei pritaikant „šiuolaikiniams poreikiams“.

Už šias paslaugas UAB  „Klaipėdos paslaugos” įsipareigojo rangovui sumokėti  7 865 eurų. Sutarties pratęsimo galimybė nenumatyta.

Klaipėdos miesto taryba balandžio pabaigoje pritarė mero siūlymui reorganizuoti UAB „Vildmina“, valdančią pirtį Trilapio gatvėje, prijungiant ją prie „Klaipėdos paslaugų“. Prieš tokį sprendimą nebalsavo nė vienas politikas, nors diskusijų metu kai kurie iš jų sakė tam nepritariantys.

Sprendimo aiškinamajame rašte buvo įrašytas pastebėjimas, kad įmonių jungimas nesiejamas su ženkliu pajamų šuoliu – atlikus numatomas investicijas dėl naujai sukurto turto amortizacijos išaugs UAB „Klaipėdos paslaugos“ sąnaudos. Teigiamą veiklos rezultatą UAB „Klaipėdos paslaugos“ esą pasieks tik 3-aisiais veiklos metais po prijungimo, o iki reorganizacijos „Vildminos“ sukauptas nuostolis būtų subalansuotas tik 2030 metais.

„Vildmina“ 2022-aisiais gavo 160 555 eurų pajamų ir patyrė 28 720 eurų siekiantį nuostolį. „Klaipėdos paslaugos“ atitinkamai tais metais gavo 15 115 451 eurą pajamų ir turėjo 1 267 237 eurus sudarantį pelną.  

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Atnaujins viešąją pirtį”: 2

  1. Na parašė:

    „Klaipėdos paslaugos” (buvęs Autobusų parkas) vadams giliai dzin bet kokia moralė, bet UAB „UP architektai” ir Stripinienė puikiai žino, kad dalyvaudama tokiuose „neskelbiamuose pirkimuose” kai vertinimo kriterijus yra tik kaina grubiai pažeidžiamas architekto profesinės veiklos etikos kodeksas. Jau nekalbant, kad Užsakovas – savivaldybės valdoma įmonė ir miesto prioritetas turėtų būti pradėto rekonstruoti buvusio dujų fabriko plėtros koncepcija, o ne sovietmečiu čia įkergtos pirties „paprastasis remontas”.

  2. Pirtis parašė:

    O kaip gerai, mueisiu į pirtį, gerai išsipersiu. Gerai, kad Arūnas viską žino, viską moka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Istorijos iš Klaipėdos archyvo, Svarbu

Apkarpė dujų fabriką  

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo misiją perėmusio Medijų rėmimo fondo ekspertams įžvelgus „Atviros Klaipėdos“ pasiūlyto projekto prasmę ir naudą ...
2024-07-06
Skaityti daugiau

Transportas

Uždraudė užsakomuosius reisus nuo Autobusų stoties

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus birželio 20 d. pasirašė potvarkį, kuriuo uždraudė iš gatvių bei aikštelių, esančių šalia autobusų stoties ir ...
2024-06-30
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Naujiems savivaldybės rūmams įkurdinti - dar viena galimybių studija

Klaipėdos savivaldybė, turinti užmačių savo naujus rūmus statyti AB „Klaipėdos energija” teritorijoje prie Dangės upės, po neskelbiamos apklausos procedūrų pasirašė ...
2024-06-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This