Padorus tualetas kapinėse – misija neįmanoma? (2)

Miestas, Svarbu
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-07-09

Klaipėdos miesto savivaldybei nepavyko rasti rangovo, kuris Lėbartų kapinėse kapitaliai suremontuotų apverktinos būklės viešąjį tualetą. Vienintelės konkurse dėl šio remonto dalyvavusios įmonės pasiūlymas atmestas „pasiūlius per didelę, perkančiajai organizacijai nepriimtiną kainą”.

Niekaip neprasidedančio remonto istorija prasidėjo 2021 metų pradžioje ir tęsis dar tikriausiai mažiausiai metus.

Martyno Vainoriaus nuotr.

2021 metais savivaldybė parengė dokumentus viešajam pirkimui dėl šio objekto projektavimo, o jis buvo paskelbtas tik 2022 m. rugpjūtį. Tikėtasi, kad viešasis tualetas bus suremontuotas dar prieš 2023 metų Vėlines. 2022-ųjų pabaigoje savivaldybė pasirašė 15 125 eurų vertės sutartį su konkursą laimėjusias projektuotojais – UAB „Restitas”. Projektas turėjo būti baigtas per 6 mėnesius nuo sutarties pasirašymo dienos. 

Apie 300 kv. m pastatui reikėjo suprojektuoti ir vandentiekio pajungimą prie jau esamų nuotekų bei kanalizacijos tinklų. O taip pat – ir patalpų šildymą. Viešasis tualetas projektuotas trijų dalių su atskirais įėjimais.

Pernai birželį buvo sutarta sustabdyti „sutarties vykdymą nuo 2023 m. balandžio 17 d., kol bus gautos prisijungimo sąlygos, parengta techninio darbo projektavimo užduoties korekcija, bet ne ilgiau nei 2 mėn.”. Po mėnesio buvo pasirašytas dar vienas papildomas savivaldybės ir  UAB „Restitas” susitarimas „įsigyti papildomai paslaugų už 3 630,00 eurų” ir projekto vertė padidėjo iki 18 755 eurų.

Konkursą dėl viešojo tualeto įrengimo pagal UAB „Restitas” parengtą projektą savivaldybė paskelbė šių metų pavasarį, nurodydama, kad sutartį skiria Centrinė perkančioji organizacija. Rangovų pasiūlymų laukta iki gegužės 29 dienos. Pagal paskelbtą sutarties projektą viešasis tualetas turėjo būti kapitaliai suremontuotas per 11 mėnesių. Tačiau birželio 27 d. paskelbta, kad konkurse dalyvavo tik viena įmonė – UAB „IVRO”. Jos pasiūlyta tualeto kapitalinio remonto kaina savivaldybei pasirodė esanti per didelė.

Kiek maksimaliai yra apsirengusi mokėti už šio objekto kapitalų atnaujinimą, savivaldybė viešai neskelbia. Tačiau jau aišku, kad ir prieš šių metų Vėlines jis viešasis tualetas nebus atnaujintas.

Žymos: | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Padorus tualetas kapinėse – misija neįmanoma?”: 2

  1. Noriu kakū parašė:

    Gerai, kad kitoj kelio pusėje yra miškas 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Miestas

Atnaujins memorialą Skulptūrų parke

Savivaldybė ieško projektuotojų, kurie per keturis mėnesius parengtų paminklo žuvusiems per 1923 m. karinę operaciją, kurios dėka Klaipėdos kraštas buvo prijungtas ...
2024-07-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Ką meras skatina už „už asmeninį išskirtinį indėlį“?*

Pirmąjį šių metų ketvirtį 171 Klaipėdos savivaldybės darbuotojas buvo paskatintas „įvertinus veiklą, kaip viršijančią lūkesčius”, o antrąjį ketvirtį tokių apdovanojimų vertų ...
2024-07-11
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This