Meras ėmėsi „pagarbos ir įvertinimo kultūros kūrimo”

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-07-10

Potvarkį „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės mero padėkų skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo”  Arvydas Vaitkus pasirašė praėjus daugiau nei metams nuo to, kai pradėjo eiti šias pareigas. Aprašo tikslas – „pagarbos ir įvertinimo kultūros kūrimas bei puoselėjimas Klaipėdos miesto savivaldybės bendruomenėje”.

Mero padėkos raštu bus apdovanojami asmenys „už nuopelnus Klaipėdos miestui ir aktyvų Klaipėdos miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje, už nuopelnus ir pasiekimus profesinėje ir visuomeninėje veikloje, už verslo plėtrą Klaipėdos mieste, už pilietinių iniciatyvų įgyvendinimą ir miesto įvaizdžio kūrimą, už reikšmingus neatlygintinus darbus Klaipėdos bendruomenės labui, už nuolatinį ir aktyvų dalyvavimą Klaipėdos miesto labui, už didvyrišką poelgį, už rezultatyvią veiklą, kuriant Klaipėdos miesto gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę ir dvasinę gerovę, taip pat darbo ir asmeninio jubiliejaus proga bei kitus Klaipėdos miesto savivaldybei”.

Mero  padėkos gali būti skiriamos fiziniams ir juridiniams asmenims. Padėkas apdovanojamiems asmenims įteiks pats meras arba jo žodiniu pavedimu vicemeras, mero patarėjas ar kitas Savivaldybės administracijos darbuotojas.

Savivaldybės mero padėkų raštai bus rengiami ant specialaus blanko, kurio dizainą kiekvienų kalendorinių metų pradžioje tvirtins meras pagal savivaldybės  administracijos Komunikacijos skyriaus siūlymus.

Už šio aprašo vykdymą yra atsakingas Savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius, o už jo kontrolę – Savivaldybės administracijos direktorius.

Žymos: | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Miestas

Atnaujins memorialą Skulptūrų parke

Savivaldybė ieško projektuotojų, kurie per keturis mėnesius parengtų paminklo žuvusiems per 1923 m. karinę operaciją, kurios dėka Klaipėdos kraštas buvo prijungtas ...
2024-07-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Linai Šukytei-Korsakei meras valdžios nepatikėjo*

Taip jau nutiko, kad prezidento inauguracijos proga penktadienį Klaipėdos valdžios viršūnėje liko vieniša vicemerė Lina Šukytė-Korsakė. Tai praktiškai miestas liko ...
2024-07-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This