Pietinės miesto dalies švara rūpinasi „Raguvilė“ (1)

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-07-10

Klaipėdoje – nauja aplinkos tvarkymo įmonė: nuo birželio vidurio pietinės Klaipėdos miesto dalies bendrųjų erdvių švara ir tvarka užsiima UAB „Raguvilė“.

Skelbiama, jog įmonė nėra naujokė aplinkos tvarkymo srityje, ji tuo užsiima jau beveik 20 metų, dirba visoje Lietuvoje – nuo Alytaus iki Šilutės, o dabar – ir Klaipėdoje.

Teigiama, jog įmonė naudoja inovatyvią, ekologišką ir draugišką aplinkai techniką bei įrangą. „Raguvilės“ nuotr.

Su Klaipėdos miesto savivaldybe pasirašyta 3 metų sutartis dėl pietinės miesto dalies tvarkymo ir priežiūros. UAB „Raguvilė“ specialistai, pasitelkę naujausią techniką, darbuojasi teritorijoje nuo Sausio 15-osios gatvės iki Jūrininkų prospekto.

„Raguvilės“ komandos atsakomybė – pasirūpinti švara ir tvarka bendrojo naudojimo erdvėse – parkuose, skveruose, aikštėse, požeminėse perėjose, ant pėsčiųjų-dviračių takų (žiemą – valyti ir barstyti dangas), grėbti lapus, rinkti nukritusias šakas, ištuštinti šiukšliadėžes ir kt.

„Ir vasaros, ir žiemos sezonu žmonės kasdien nori matyti švarias ir tvarkingas viešąsias erdves, vaikščioti, važinėti dviračiais saugiai ir patogiai. Tai mūsų užduotis, kurią stengiamės atlikti maksimaliai kokybiškai ir nekeldami nepatogumų žmonėms. Geriausią rezultatą užtikrinti mums padeda turima moderni technika ir motyvuoti, savo darbą gerai išmanantys specialistai“, – pranešime cituojama UAB „Raguvilė“ Vakarų regiono padalinio vadovė Regina Zavjalova.

Jos teigimu, įmonė naudoja inovatyvią, ekologišką ir draugišką aplinkai techniką bei įrangą, o artimiausiu metu planuoja papildomai įsigyti pažangios elektra varomos technikos.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “Pietinės miesto dalies švara rūpinasi „Raguvilė“” komentarų : 1

  1. Ir parašė:

    Statybininku pr. nukirpo krumus ,sakos metosi antra savaite dar didesne betvarke negu buvo.Niekas nesikeicia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

„Raguvilė“ prižiūrės ir visas Klaipėdos kapines

Nuo birželio vidurio pietinės Klaipėdos miesto dalies bendrųjų erdvių švara ir tvarka besirūpinanti UAB „Raguvilė“ trejus metus už beveik milijoną ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Klaipėdos/Mažosios Lietuvos istorija, Svarbu

Klaipėdoje - kruvinas protestas 

Remdamasi Lietuvos centriniame valstybės archyve dabar saugomais dokumentais, „Atvira Klaipėda“ toliau pasakoja apie vieną nemaloniausių XX a. 3-iojo dešimtmečio incidentų Klaipėdoje ...
2024-07-21
Skaityti daugiau

Regionas

„Vėtrungių kelias“ kviečia ragauti kafijos

Birželio 21-28 dienomis etnografiniame Mažosios Lietuvos regione pasklis kafijos aromatas. Nacionalinis kultūros kelias „Vėtrungių kelias“ ir kultūrinio paveldo arbatos ir ...
2024-06-11
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This