Susidūrus keturioms transporto priemonėms, nukentėjo trys žmonės

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-07-10

Antradienio pavakare Kretingos rajone į eismo įvykį pateko keturios transporto priemonės, sužeisti trys žmonės atsidūrė ligoninėje.

Reidas TV facebook nuotr.

Apie 17.20 val. Kretingos rajone Dupulčių kaime, pirminiais duomenimis, 59 metų vyro vairuojamas vilkikas MAN su puspriekabe atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį ir į kairę sukti ketinusį automobilį „Mitsubishi Outlander“ su priekaba. Pastarąjį vairavo 39 gimęs vyras.

Po susidūrimo automobilio „Mitsubishi Outlander“ tempiama priekaba išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į ja važiavusį automobilį „VW Passat“, kurį vairavo 37 metų vyras.

Po šio susidūrimo automobilis „VW Passat“ taip pat išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į ja važiavusį automobilį „Volvo V70“, prie kurio vairo buvo 67 metų vyriškis.

Dėl patirtų sužalojimų į ligoninę nuvežti automobilių „Mitsubishi Outlander“ir „VW Passat“ vairuotojai bei 66 metų „Volvo” automobilyje buvusi moteris.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Žemaitijos gimnazijos nesutinka su numatoma pertvarka

Nuo rugsėjo įsigaliojant reikalavimui turėti bent 21 mokinį III gimnazijos klasėje, Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM) pasiekė peticija, kuria ...
2024-07-09
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19: tarp labiausiai sergančių savivaldybių atsidūrė Kretingos rajonas

Valstybės duomenų agentūra informuoja, kad ketvirtadienį šalyje buvo patvirtinti 27 nauji COVID-19 atvejai (penki žmonės susirgo antrą kartą, du – ...
2024-06-28
Skaityti daugiau

Regionas

Vytauto gatvės rekonstrukciją Kretingoje žada užbaigti iki rudens

Kretingoje tęsiami pernai vasarą prasidėję Vytauto gatvės rekonstrukcijos darbai atkarpoje nuo Melioratorių gatvės iki magistralinio kelio Šiauliai–Palanga. Anot Susisiekimo ministerijos, ...
2024-06-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This