Per pusmetį savivaldybė nepanaudojo 40,5 mln. eurų

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2025-07-29

Klaipėdos savivaldybė per pirmąjį šių metų pusmetį planavo išleisti 224,8 mln. eurų, tačiau išleido tik 184,3 mln. Į biudžetą per praėjusį pusmetį surinkta 1,2 milijono eurų daugiau nei planuota.

Savivaldybė negavo 1,394 mln. eurų planuotų dotacijų Europos Sąjungos projektams finansuoti ir daugiau nei pusės milijonų tikslinių dotacijų vietiniams keliams ir gatvėms remontuoti. 

Daugiau nei planuota lėšų surinkta iš gyventojų pajamų mokesčio, baudų, nekilnojamojo turto mokesčio. 60 tūkstančių eurų mažiau nei planuota gauta pajamų mokesčio už aplinko teršimą, 157 tūkstančiais – už išlaikymą švietimo, socialinės apsaugos ir kitose įstaigose. 

Iš viso per pusmetį į biudžetą surinkta 217,4 milijono eurų.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Verslininkų įsipareigojimai nenuplauks? (1)

Nors naują automobilių saloną Šilutės plente šiuo metu statantys verslininkai dar 2019-ųjų pradžioje įsipareigojo šalia savo sklypo įrengti naują pėsčiųjų ...
2026-06-23
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

„Klaipėdos vanduo“ pramogoms pinigų netaupo (2)

Savo monopolines paslaugas branginanti uostamiesčio savivaldybės kontroliuojama AB „Klaipėdos vanduo“ šį mėnesį pasirašė dvi beveik 50 tūkstančių eurų vertės sutartis ...
2026-06-23
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Paskelbtas naujas konkursas dėl Atgimimo aikštės (atnaujinta) (17)

Klaipėdos savivaldybė paskelbė naują konkursą dėl Atgimimo aikštės rekonstravimo darbų su darbo projekto parengimu. Pirkimas vykdomas atsisakant požeminės automobilių saugyklos ...
2026-06-23
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This