Apvirto girto ir teisių neturinčio vyro vairuojamas automobilis (atnaujinta)

ELTA
ELTA
2025-08-10

Šeštadienį Šilutės rajone, Rumšų kaime, nuo kelio nuvažiavo automobilis, jame buvo trys nepilnamečiai, pranešė policija.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 13 val. 55 min. Rumšų kaime, Šyšos gatvėje, neblaivus (1,41 prom.) 31 m. vyras, neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, vairavo automobilį ,,VW Golf“, kurio nesuvaldė ir kelio posūkyje nuvažiavo nuo kelio.

Automobilyje kartu važiavo du 15-mečiai ir vienas 16-metis.

Visi eismo įvykio dalyviai buvo pristatyti į gydymo įstaigą apžiūrai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo. 

Kopijuoti ir platinti ELTOS turinį bei raštiško ELTOS sutikimo draudžiama

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Po traktoriumi palindo keturračiu važiavęs nepilnametis

Šilutės rajone, Leitgirių kaime, šeštadienio rytą po judančiu traktoriumi palindo keturračiu važiavęs nepilnametis.  Kaip Eltai teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo ...
2026-06-20
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdietis ugniagesys išgelbėjo žmogaus gyvybę (1)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento socialiniame tinkle pranešama apie tai, jog sumanios ir operatyvios klaipėdiečio ugniagesio Arūno Valiūno reakcijos dėka ...
2026-06-15
Skaityti daugiau

Transportas

Per savaitę užfiksavo 518 įvairių KET pažeidimų

Praėjusią savaitę, gegužės 25–31 d., Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnai per vykdytas priemones didžiausią dėmesį skyrė vairuotojų ...
2026-06-01
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This