Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2025-09-15 |
Kada baigsis nesąmonės su Atgimimo aikšte ir Biržos tiltu, paklauskime mero tiesiai šviesiai ir paprastai, jam priimtina šoferių šnekta. Kaip antai savo gražuolės Širvintų merės klausia vietos šoferiai, klausimus užrašydami ant savo transporto priemonių.

Klausimą, kada bus įrengtas garažas po Atgimimo aikšte, ant savo sportinės mašinos galėtų užsirašyti ir Arūnas Tuma. Klausimus gali taip užduoti ir kiti politikai, turintys nors kiek smarvės. O iš Klaipėdiečių tribūnos nuolat klausimus politikams užduodanti Virginija irgi galėtų juos užpiešti ant savo mašinos, jei tokią turi.
Klausimais merui savo transportą aprašyti galėtų ir Jūrininkų poliklinikos medikai: kada turės normalias darbo sąlygas? O mero kaimynai iš Žaliojo slėnio savo mersus ir džipus galėtų papuošti klausimais, kada jiems bus kelias į Klaipėdą per Tauralaukį atvertas.
Vienžo, klausimų yra daug. Kaip ir mašinų. Tad pirmyn Klaipėda, kol valdžia miega! Miega ir klejoja nesąmones… Jų sąrašą gali papildyti kiekvienas žmogelis.
*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos“ rubrikose.
Skauda kažkam širdelę, kad nuo lovio nustūmė, tai dabar savo buvusias suktybes nori Vaitkui primesti. Valdžios netekę kai kurie dabar politiką užpakaliais daro, dar ne nuogais, bet… pagyvensim, pamatysim.
Atkasti ir išryškinti senojo Memelio kontrastai,kokios blt.,gali būti „požeminio garažo” statybos?! Ta vieta turi būti palikta,neliesta ir dar daugiau išryškinta miesto avečiams,mums miestelėnams! Kur istorikai,ko tylite? P..ch..ui tas „tuma” ir kiti aferistai už „vagnorkes” supirkę miestą!
Pritariu JUMS! Turistai į Klaipėdą važiuoja dėl Memelio, o ne dėl Klaipėdos. Todėl čia brangus bet koks senesnių laikų reliktas. Kaip Romoje turistai žavisi specialiai paliktais griuvėsiais, taip būtų ir Klaipėdoje. O visi novorišai su savo ” parkovkėmis” tegul eine šieno pjauti.
Dar gali būti ir toks klausimėlis viešbučio VIKTORIJA savininkui Tumai. Kodėl jis viešpatauja ir gatvėje , ir trukdo miestiečiams normaliai vaikščioti apie tą VIKTORIIJĄ? Jau ant šaligatvio šio pastato pastatė stalus- kavinės-restorano mažai… Aplink pilna mašinų,net vazonus užstatė.. Kas darosi po velnių? H.Manto Nr.1 tas Tumos (ne visas kaip jis aiškinosi…) pastatas griūvinėja sienos, tinkas. Jis juk, Tuma yra s Tarybos narys ir davė priesaiką savo rinkėjams.. Nueikit visi, apeikit aplink tą Tumos namą,pažiūrėkit , pamatykit….
tik nedrįskite skųsti Tumos Viešbučio… užsitrauksite nemalonę visam gyvenimui. Viktorijos viešbučio terasa gali būti visokia, gali būti ir iki Naujo sodo gatvės ir netgi iki savivaldybės pastato durų – nes jam galima. ktiems negalima net centimetro daugiau. vat taip! ir teks visiems su tuo susitaikyti patinka Jums tai ar ne.
merui patinka šios nesamonės. prieš rinkimus jis ta duobę užpils, arba dar ką nors padarys ir visi dėkosim merui, kad jis taip šauniai vadovavo keturis iškastus metus.
Jus teisus, taip šauniai dar niekas Klaipėdai nevadovavo. Nepavydėkite merui populiarumo. Prisiminkite Baltijos kino teatro griaučius. Juos beveik 3 dešimtmečius toleravome ir dėl aikštės pakentėsime
Paaiškinkite man durnam, kaip meras susisijęs su statybomis vietoje „Baltijos” kino teatro? Pinigų savo įdėjo?
2025-08-13
Daugybę metų senamiestyje stūksoję sudegusio „Baltijos“ kino teatro griuvėsiai pagaliau atgimsta naujam gyvenimui – Klaipėdos meras pakeitė žemės sklypo Žvejų g. 3 naudojimo būdą iš komercinės paskirties objektų teritorijos į daugiabučių gyvenamųjų pastatų._______P.S. kaip jūs bukenos nusibodote. Nieko nežinote, niekuo nesidomite ir tik pletkinate . Fui…
O, žinoma, kur buvęs kur nebuvęs Vaitkaus gizelis propagandistas vėl iššovė. Primink, prašau, kada buvo išduotas statybos leidimas ir kada pradėjo dirbti statybininkai – iki pašlovinto mero potvarkio ar po jo? 🙂
Manai būtų galimos statybos be mero potvarkio ? 🙂 vargas jums visiems dėl proto , vargas …Gal kokių mokslų reikėtų ? Ar nors savišvietos ?
Švieskis pats, rudnosiuk. Statybos pradėtos pernai vasarą, pagal dar senųjų savininkų gautą statybų leidimą čia statyti viešbutį, o tavo nuostabusis meras potvarkį pasirašė šį rugpjūtį.
Anot architekto, lygiagrečiai statyboms bus užsiimta ir detaliojo plano keitimo procedūromis, nes norima čia įrengti ne viešbutį, o gyvenamosios paskirties patalpas. https://www.atviraklaipeda.lt/2023/11/20/baltija-turi-naujus-seimininkus-statybas-zada-pradeti-kuo-greiciau/