Vietoj buvusios Melnragės parduotuvės – daugiabutis? (12)

Verslas
Avatar photoArtūras Šulcas
2025-09-21

Klaipėdos savivaldybė pritarė UAB „Danės perlas“ iniciatyvai pradėti rengti I ir II Melnragių detaliojo plano korektūrą žemės sklypui Audros g. 17. Čia anksčiau veikė prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė, o 2022 metais čia buvo įkurtas pagalbos ukrainiečiams centras.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tokiai planavimo iniciatyvai liepos pabaigoje pritarė Savivaldybės administracijos direktoriaus funkcijas atlikęs Administravimo departamento direktorius Gintautas Mačiulaitis. O dabar jau pats direktorius Andrius Žukas pasirašė sutartį su „Danės perlu“, suteikdamas jam teisę veikti savivaldybės vardu.

Sutartyje, be kita ko, nurodomi ir planavimo tikslai – „papildyti žemės sklypo Audros g. 17 naudojimo būdą daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijomis; teritorijos naudojimo tipą, užstatymo rodiklius ir pan“.

UAB „Danės perlas“, buvusią parduotuvę valdanti nuo 2024 m. spalio, įsipareigojo finansuoti šio teritorijų planavimo dokumento rengimą ir nereikalauti atlyginti jo parengimo ir kitų susijusių išlaidų, jei projektas nustatyta tvarka nebus patvirtintas.

Žymos: | | | | | |

Komentarai (12):

Atsakymų į “Vietoj buvusios Melnragės parduotuvės – daugiabutis?”: 12

  1. Zita parašė:

    Prie jūros turėtų kažkas būti miestiečių bendram naudojimui, nes tiek mažai neturime pajūrio. O ne gyvenamieji. Blogai labai

  2. Jonas parašė:

    Cibauskui tebepriklauso tas sklypas?

  3. Marijus parašė:

    Vagiam kas tik galim!!!

  4. Ne lyberalas parašė:

    Perku pigiai butus Melnragej. Pirmo ir paskutinio auksto nesiulyti…

  5. Renatas Bartkus parašė:

    Taip neturėtų būti. Šlikštynės!

  6. Husky parašė:

    Vienas jsu bandė statyti devynaukštį,gražiai aferytė jam paėjo,berods 30 m.atgal…,gal kokį straipsnelį apie tai?

  7. Barbora parašė:

    Na tikrai Melnaragė be daugiaaukščių anoks čia didmiestis!Norint išlipti iš žvejų kaimelio statuso būtinas dangoraižis!Pirmyn,darkykite,tobulinkite ,tvirtinkite planus,nes laiko nedaug artinasi rinkimai!

  8. Paulius parašė:

    Daugiau daugiabučių daugiabučių dievui!

    • Barabasas parašė:

      Geriau statom pozemimius bustus,vesbucius ir t.t,
      nes karas artinasi,o predangu tikru visems neuzteks,tik piniginems su ausimis.O idarbinti reikia kurmius,alga siekais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika, Svarbu

Etikos komisija muistosi ir bijo pažeminimo (3)

Klaipėdos savivaldybės Etikos komisija, nepagrįstai „nulinčiavusi“ konservatorių Andrių Dobranskį dėl viešos kritikos merui Arvydui Vaitkui už Atgimimo aikštės rekonstrukcijos eigą, ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Švietimas

„Boružėlei“ pagaliau švinta saulė

Klaipėdos savivaldybė pradėjo ieškoti statybininkų lopšelio-darželio „Boružėlė“ pastatui rekonstruoti. Pasirengimas atnaujinti dar 1959 metais statytą objektą truko apie penkerius metus. „Boružėlė“ ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Miestas

Meras nustatė, kaip elgtis priedangose (1)

Meras Arvydas Vaitkus patvirtino Klaipėdos savivaldybės priedangų paruošimo ir jų naudojimo tvarkos aprašą bei nustatė, kaip piliečiai turi jose elgtis. ...
2026-06-24
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This