Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2025-10-06 |
Klaipėdos konteinerių terminalas skelbia, jog keltų linija „TT-Line“ į Klaipėdą nukreipė ilgiausią savo keltą „Nils Holgersson“. Į Karlshamną ir Travemiundę plukdantis keltas terminale lankysis kiekvieną sekmadienį.

„Didžiausio TT-Line keltų linijos laivo reguliarių atvykimų startas rodo, kad auga krovinių ir keleivių srautai į Klaipėdą ir iš jos. Esame pasirengę priimti šį iššūkį ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę“, – sako terminalo vadovas Vaidotas Šileika.
230 metrų ilgio 2022 m. pradėtame eksploatuoti kelte telpa 4000 linijinių metrų krovinių, jis varomas suskystintosiomis gamtinėmis dujomis.
Laive yra 220 kajučių, juo gali keliauti iki 700 keleivių. Iš 9 denių trys skirti krovinių ir kitų transporto priemonių pakrovimui, aukštesniuose deniuose įrengtos kajutės, registratūra, panoraminis baras, parduotuvė, lošimų zona, vaikų kino teatras, sporto salė, dvi pirtys, įgulos patalpos.
Laivas pavadintas švedų autorės Selma Lagerlöf populiarios vaikų knygos „Stebuklingos Nilso kelionės“ pagrindinio veikėjo vardu.
Sitam ir piter pan reiktu komanda pamaitinti tuo maistu ka duoda vairuotojam abejoju ar valgytu. Padeklai kiausiniu lukstais aplipe po pusryciu. Kajuciu yra teke laukti po valanda ir neksrta kol teikes isvalyti.
Komanda tą pati valgo ,vargo vakarienės ….
Svarbu kad įguloje nebūtų lietuvių
Prastas maistas.