Atims dalį uosto teritorijos? (7)

Svarbu, Uostas ir jūra
Avatar photoPalmira Martinkienė
2025-10-31

Dar šią žiemą Klaipėdos žvejybos uosto rajono gyventojų pradėta kova, siekiant iš Klaipėdos uosto atimti dalį jo teritorijos, toliau skinasi kelią savojo tikslo link. Nors jokių konkrečių sprendimų dėl to kol kas nepriimta, savivaldybė tikina dedanti tam visas pastangas.

Strėvos g.

Ši uosto teritorija yra išnuomota bendrovei „Neto terminalas“, kuri čia planuoja įrengti automobilių krovos ir saugojimo aikštelę. Palmiros Martinkienės nuotr.

Ketvirtadienį miesto tarybos posėdžio metu Strėvos seniūnaitė Aušra Jankauskienė, kalbėdama iš Klaipėdiečių tribūnos, politikams priminė, kuo yra nepatenkinti šalia uosto gyvenantys klaipėdiečiai.


Visą tekstą gali skaityti „Atviros Klaipėdos“ prenumeratoriai. Galite užsiprenumeruoti tik už 1 Eur/mėn. Prisijungimas prenumeratoriams.

Žymos: | | | | |

Komentarai (7):

Atsakymai į “Atims dalį uosto teritorijos?”: 7

  1. Katsap parašė:

    Visi nepatenkinti: centrinėje miesto dalyje gyvenantys -naktiniu šurmuliu dėl barų lankytojų, daugiabučių aplink mokyklas gyventojai – laiptinėse rūkančių mokinių skleidžiamais dūmais, ribporto gyventojai uosto nepatogumais, o ir parkuose įvairaus plauko latrai okupuoja „mūsų” suolus.
    Būna pasitaiko visko. Gali būti nepatenkintas, dar kažką daryti. Lengviausia kaltinti kažką kitą.

  2. Dainora parašė:

    Kaip galima po gyventojų langais statyti automobilių krovos terminalą. Visiškas absurdas, viską daro didelį pinigai.

  3. Xxx parašė:

    Kalnupės g. Smeltė greit i balkonus konteinerius kraus, visiškas visuomenės normų nepaisimas.

    • Klaipediete parašė:

      Visiškas nuzmogejimas kai po langais vyksta tokie auto aikštelių irengimas. Cia gyvenu jau 49 metus bet tokiu nesamoniu nevyko pirmiausia išpjova didelius medžius po to lygina su zeme garsiai savo siuolaikine technika
      Siaubas kas vyksta šalia musu eiliniu gyventoju matomai pinigai užgožia protas kol nevėlu stabdyti tas nesamones

  4. Vaida parašė:

    nieko meras nepadarė.. nes surogatinis neleidžia

  5. Ma parašė:

    Jis tikrai padarė. Atvirai stūmė 4 variantą, maksimalios uosto plėtros paties užsakytoje studijoje būdamas KVJUD vadovu, maža to dėjo visas pastangas, kad uostas atskirai nuo miesto galėtų pats pasirengti bendrąjį planą, tai irgi pavyko. Čia jau pasekmė, tik va nutiko gyvenimas persėdo į kitą kėdę ir kaip visada pasikeitė plokštelė. Sprendžia tai ką pats pridirbo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Darnus judumas: darbai intensyvėja Herkaus Manto gatvėje ir centrinėje ašyje (4)

Klaipėdos centrinėje transporto arterijoje Darnaus judumo projekto darbai įgauna vis didesnį pagreitį. Šiuo metu dėmesio centre – septintasis etapas, apimantis ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Ilgosios mero Joninės – šventas dalykas* (8)

Netruko ilgai paaiškėti, kodėl statistų vaidmenį atliekantiems ir už tai kas mėnesį pasiimantiems mažiausiai po 800 eurų vietos politikams, vadinamiems ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Miestas

Meras nustatė, kaip elgtis priedangose (1)

Meras Arvydas Vaitkus patvirtino Klaipėdos savivaldybės priedangų paruošimo ir jų naudojimo tvarkos aprašą bei nustatė, kaip piliečiai turi jose elgtis. ...
2026-06-24
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This