„Nemuno aušra“ stiprina draugystę su Vengrija (6)

Politika
Avatar photoAtvira Klaipėda
2025-11-13

Seimo narė, „Nemuno aušros“ atstovė klaipėdietė Daiva Petkevičienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino naujiena apie susitikimą su Vengrijos parlamento nariu.

Daiva Petkevičienė

Facebook nuotr.

„Klaipėdoje turime Debreceno gatvę, o Vengrijos mieste Debrecene – Klaipėdos gatvę. Tai simbolinis abiejų tautų draugystės ženklas, menantis miestų partnerystę ir šiltus ryšius tarp mūsų šalių. Turėjau prasmingą susitikimą su Attila Tilki, Vengrijos parlamento nariu ir Vengrijos–Lietuvos draugystės grupės pirmininko pavaduotoju. Aptarėme dvišalius santykius, kultūrinius mainus bei mūsų šalių žmones siejančią istoriją ir vertybes. Tokie susitikimai primena, kad diplomatija prasideda nuo žmonių – nuo bendrų vertybių, pagarba grįstų pokalbių ir mažų simbolių, kurie jungia mus dar labiau“, – rašo „aušrietė“.

Pirmadienį įvykęs „Nemuno aušros“ pirmininko Remigijaus Žemaitaičio susitikimas su Vengrijos užsienio reikalų ministru sukėlė ne tik opozicijos, bet ir kai kurių valdančiojoje daugumoje esančių politikų nepasitenkinimą.

Žymos: | | | | |

Komentarai (6):

Atsakymai į “„Nemuno aušra“ stiprina draugystę su Vengrija”: 6

  1. Bemoksliams ir visiškai beviltiškiems parašė:

    Kokios šalies kariai saugo Lietuvos oro erdvę ? Vengrija ES šalis taip kaip ir Lietuva .

  2. tikiu parašė:

    kaži kokią mokyklą ji baigė? ar iš vis baigė? smegenųųų 0

  3. to:kodėl parašė:

    Na keista, kad nematote kuo užsiima jūsų minėta NA partija ir kitos. Matyt nesidomite kaip išsidirbinėja su rusija susijęs orbanas…. Kadangi noriu ,kad mano vaikai ir anūkai augtų Laisvoje Lietuvoje, tai tikrai nenoriu ,kad ši partija „parneštų rosijos saulę” pas mus. Labai akivaizdžiai matosi kas galimai „sėdi rosijos kišenėje” pagal elgesį, veiksmus, kalbas

  4. Ligita parašė:

    nei juoktis, nei verkti… ji net nesuvokia, kokia ji beviltiška.

    • Mūsų šalies gėda parašė:

      Kaip teisingai pasakyta, vargšelė, nesupranta ką daro ( o gal supranta?)

    • Kodėl parašė:

      turėtų būti gėda , jeigu Vengrija yra lygiateisė Europos sąjungos narė , NATO narė kaip ir Lietuva ? Beieškant visur priešų , galime patys tapti visiems priešais . Kažkodėl kitos partijos gali su savo kolegomis iš kitų valstybių susitikinėti , tik ne ,,Nemuno Aušros,, partija .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Baigiamas Jūrininkų prospekto parkavimo projektas (3)

Klaipėdos pietinėje dalyje gyvenantys miestiečiai netrukus galės atsikvėpti lengviau – Jūrininkų prospekto, Vingio, Mogiliovo, Lūžų bei Bandužių gatvių sankirtoje vykstantys ...
2026-06-22
Skaityti daugiau

Nuomonės

Atsisukti veidu į Vakarus – misija (ne)įmanoma? (2)

Milijonai JAV dolerių investuoti į kolektyvinės sąmonės šturmą, ekonominės sankcijos, gąsdinimai esą šalies ketinimai suartėti su Europos Sąjunga (ES) gali ...
2026-06-11
Skaityti daugiau

ELTA

Dėl bendradarbiavimo su KGB taškas dar nepadėtas (1)

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) atmetus „Nemuno aušros“ lyderio Remigijaus Žemaitaičio parengtas įstatymo pataisas, siūlančias nuo 2028-ųjų metų ...
2026-06-10
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This