Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos 35-mečiui skirtą logotipą sukūrė antrakursis studentas

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2026-02-17

2026 metai Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijai yra ypatingi – direkcija šiemet mini 35 metų sukaktį. Šia proga Vilniaus dailės akademijos (VDA) Klaipėdos fakulteto Grafinio dizaino studijų programos antro kurso studentai buvo pakviesti sukurti šiai datai skirtus logotipus.

Iš daugybės pateiktų kūrybinių darbų buvo atrinktas studento Tomo Bičkaus sukurtas logotipas, kuris buvo pripažintas geriausiai atspindinčiu Kuršių nerijos nacionalinio parko vertybes, išskirtinumą ir gamtinį identitetą. Šis studento kurtas logotipas taps oficialiu jubiliejinių metų simboliu ir bus naudojamas įvairiose nacionalinio parko direkcijos veiklose, komunikacijoje bei reprezentacijoje.

Ženklas visus 2026-uosiuis metus puoš ne tik Kuršių nerijos nacionalinio parko direkciją, bet bus matomas ir Klaipėdoje, ir visoje Lietuvoje, primindamas apie išskirtinę Kuršių nerijos vertę bei kūrybinį jaunųjų dizainerių indėlį.

Studentų kūrybiniam procesui vadovavo VDA Klaipėdos fakulteto lektorė Urtė Kraniauskaitė.

VDA Klaipėdos fakulteto inf.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Svarbu, Temos

Dešimčių milijonų projektas per jautrią pamario teritoriją važiuoja kaip buldozeris? (6)

Institucijos konstatuoja, kad Svencelės pievų botaninio-zoologinio draustinio pašonėje, prie marių kranto, kylančios prabangios gyvenvietės „Vėjo miestelis“, į kurią esą bus ...
2026-06-18
Skaityti daugiau

Kultūra

Atidaroma galerija „Daržas“: pirmoji paroda – studentų baigiamųjų darbų

Birželio 2–13 dienomis Vilniaus dailės akademija kviečia į baigiamųjų darbų parodą „Graduation Show 2026“, kurioje pristatomi bakalauro ir magistro studijas ...
2026-05-22
Skaityti daugiau

Regionas

Klaipėdos studentai savo darbus pristatys Šilutėje

Gegužės 15 d., penktadienį, 15 val., Vilniaus dailės akademijos (VDA) Klaipėdos fakulteto Grafinio dizaino II ir III kursų studentai kartu ...
2026-05-13
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This