Naujasis Tauralaukio darželis pradės dirbti rugsėjį (2)

Fotoreportažai, Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2026-03-09

Klaipėdos savivaldybė skelbia, kad nuo rugsėjo mažuosius klaipėdiečius priims naujas lopšelis-darželis „Tauras“. Jis įsikurs šiuo metu baigiamame rekonstruoti buvusios Tauralaukio progimnazijos pastate, adresu Klaipėdos g. 31.

Andriaus Pelakausko nuotr.

Rekonstrukcijos metu vienas iš senųjų mokyklos pastatų buvo iš esmės išplėstas ir pritaikytas šiuolaikiniams ugdymo poreikiams. Į naujai rekonstruotą pastatą planuojama perkelti tris grupes, kurios šiuo metu veikia moduliniuose pastatuose šalia lopšelio-darželio „Obelėlė“. Taip pat bus įkurtos dar septynios naujos grupės. Iš viso darželyje veiks 10 grupių, kuriose bus sukurta 130 naujų ikimokyklinio ugdymo vietų. Planuojama, kad naujajame darželyje iš viso galės būti ugdoma apie 190 vaikų.

Patalpose įrengta nauja virtuvė su visa reikalinga įranga, administracinės patalpos, universali susirinkimų salė, meninio, praktinio ir fizinio ugdymo erdvės bei keltuvas žmonėms su negalia.

Atnaujinta ir darželio teritorija – įrengti pėsčiųjų takai, viena bendra žaidimų aikštelė ir dešimt mažesnių aikštelių kiekvienai grupei, smėlio dėžės, teritorija aptverta tvora. Taip pat pastatyti suoliukai, įrengtas apšvietimas bei papildomos automobilių stovėjimo vietos darbuotojams ir tėvams.

Šiuo metu planuojamos statybos užbaigimo procedūros, taip pat bus įsigyjami darželio veiklai reikalingi baldai ir įranga.

Rekonstrukcijos darbai buvo vykdomi pagal 2024 m. liepos 3 d. pasirašytą rangos sutartį su UAB „Infes“. Darbai truko apie 20 mėnesių, jų vertė – 6,27 mln. eurų. Techninį projektą 2018–2020 m. parengė UAB „Progresyvūs projektai“.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Naujasis Tauralaukio darželis pradės dirbti rugsėjį”: 2

  1. Valdas parašė:

    Šalia naujo darželio labai „dera” šiukšlių rūšiavimo konteneriai. Tauralaukio mokiniai galėjo jais grožėtis ilgus metus… Ar taip ir paliks ?

  2. Lina parašė:

    Ar žadama sutvarkyti Lazdynų gatvę?Gatvė nėra apšviesta,nėra šaligatvių.Žmonių srautas jau dabar yra didelis, žmonės eina į prekybos centrą.Atidarius darželį automobių ir einančių žmonių dar padaugės.Žmonės eina viduriu gatvės,Kodėl neįrengiami šaligatviai tvarkomoje gatvėje?Juk veikiant darželiui bus sudėtinga tai pqdaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Statybininkų atsikratymas 3 metų laikotarpiui atsiėjo per 30 tūkst. eurų  (2)

Klaipėdos savivaldybei teisinis ginčas su bendrove „Konsolė“, netekusia sutarties dėl atokvėpio paslaugos asmenims su psichikos ir elgesio sutrikimais skirtų patalpų ...
2026-06-28
Skaityti daugiau

Miestas

Savivaldybės įstaigose – darbo užmokesčio spragos (2)

„Klaipėdos miesto savivaldybės 26-iose biudžetinėse švietimo įstaigose nebuvo užtikrintas pakankamas darbuotojų poreikis, 20-iose įstaigose teisės aktai dėl darbo užmokesčio fondo ...
2026-06-28
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Už du žodžius norėjo atimti beveik 18 tūkst. eurų  (1)

Klaipėdos savivaldybei pavyko laimėti vieną iš bylų, kurioje ji skundė Centrinės projektų valdymo agentūros (CVPA) jai paskirtą finansinę sankciją, tačiau ...
2026-06-27
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This