Ir nebeliko ant Klaipėdos valdžios…* (4)

Spyglys
Spyglys
2026-04-10

Ketvirtadienį buvo likęs tik vienas Jurgis. Bet didelis. Mat, Arvydas Vaitkus su savo pavaduotoju Algirdu Kamarausku kelioms dienoms išdūmė į Hamburgą ir Liubeką „susipažinti su miesto valdymo modeliais“. O administracijos direktorius Andrius Žukas buvo ištremtas į Birštoną strateguoti nelaimės valdymo.

Mieste buvo likęs tik vienas vicemeras Giedrius Didjurgis, kuris (kaip visuomet ir nuolat) dirbo tik su dokumentais. Bevaldystė absoliuti!

Spygliui parūpo, ar į Vokietiją meras kartu pasiėmė modelius Astą ir Vidmantą Dambrauską, kurie pastaruoju metu tapo jo neatskiriamais mielais palydovais ir prižiūrėtojais. Tipo „ką aš be tavęs daryčiau?“ Ir nežinia, kokias dar palydoves(us) meras į tą kelionę pasiėmė.

Ką į Birštoną kartu pasiėmė A. Žukas? O kam rūpi? Ten – gaisrininkų vakarėlis, tad palydovų nereikia – ir be jų galima gerkles smagiai gesinti linksmam vakarėlyje.

O kol valdžios nėra, tai nėra kas mums kiaulystes daro. O kai valdžia grįš, kartu su piligrimų žmonomis lauksime lauktuvių, pasakojimų apie jų pasiaukojantį darbą Hamburgo smuklėse žmonių gerovei ir visokias išdaigas prie stalo ir ne tik.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos“ rubrikose.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Ir nebeliko ant Klaipėdos valdžios…*”: 4

  1. D parašė:

    Miestas liko be „valdžios ” ir panašu, visai sėkmingai 😀
    Iš tikrųjų problema ne išvykos, o tai, kad net ir būnant vietoje naudos nedaug, tiksliau jokios. O jei jau važiuojama „dirbti“, tai kyla dar paprastesnis klausimas – ar tikrai visiems būtina važiuoti kartu? Ypač kai kai kurių „palydų“ indėlis, švelniai tariant, sunkiai pastebimas, nors ir šnybžda „KĄ AŠ DARYČIAU BE TAVĘS” . ARVYDAI, AR VISAI NEIŠMOKOTE DIRBTI PER TIEK LAIKO? BLOGI REIKALAI, TUOMET ! Gal mažiau kalbų, nuotraukų, tuščių pagirų, kelionių su palydovėmis ir daugiau realaus darbo.

  2. Zxzxx parašė:

    Hamburge yra ,,Raudonūjū žibintū, , kvartalas siūlyčiau apsilankyti ir pasikeisti patirtim

  3. Nereikia parašė:

    jokių Astų. Hamburge yra Riperbanas – va kokios patirties reikia pasisemti!

  4. Čing Čiongas parašė:

    Susipažinti su miestto valdymo modeliais – čia kaip į Norvegiją keliavo studijuoti urbanistikos be urbanistų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika, Svarbu

Etikos komisija muistosi ir bijo pažeminimo (3)

Klaipėdos savivaldybės Etikos komisija, nepagrįstai „nulinčiavusi“ konservatorių Andrių Dobranskį dėl viešos kritikos merui Arvydui Vaitkui už Atgimimo aikštės rekonstrukcijos eigą, ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Transportas

Darnus judumas: darbai intensyvėja Herkaus Manto gatvėje ir centrinėje ašyje (4)

Klaipėdos centrinėje transporto arterijoje Darnaus judumo projekto darbai įgauna vis didesnį pagreitį. Šiuo metu dėmesio centre – septintasis etapas, apimantis ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Švietimas

„Boružėlei“ pagaliau švinta saulė

Klaipėdos savivaldybė pradėjo ieškoti statybininkų lopšelio-darželio „Boružėlė“ pastatui rekonstruoti. Pasirengimas atnaujinti dar 1959 metais statytą objektą truko apie penkerius metus. „Boružėlė“ ...
2026-06-25
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This