Tarp savęs nesusišneka, o kenčia gyventojai (6)

Miestas, Svarbu
Avatar photoPalmira Martinkienė
2026-05-04

Nors Klaipėdos savivaldybė šildymo sezoną pranešė baigusi dar praėjusį ketvirtadienį, dalies klaipėdiečių radiatoriai šilo net ir ilgąjį Motinos dienos savaitgalį, kai dienomis temperatūra siekė beveik 20 laipsnių šilumos.

Pirmadienio rytą dalis klaipėdiečių į savo el. paštus gavo jų administratoriaus – UAB „Civinity namai Klaipėda“ štai tokio turinio pranešimus.

pxhere.com nuotr.

„Informuojame, jog šiuo metu laukiame iš Klaipėdos savivaldybės administracijos potvarkio dėl šildymo sezono pabaigos. Mes, administratorius, negavęs pasirašyto potvarkio, negalime jūsų namuose pradėti šildymo atjungimo darbų. Tikimės artimiausiomis dienomis gauti potvarkį ir pradėti šildymo sezono atjungimo darbus. Apie pradėtus darbus informuosime jus atskira žinute“, – rašoma gyventojams atsiųstame pranešime.

Tuo metu portalui atsiųstame Klaipėdos savivaldybės administracijos Statinių administravimo skyriaus patarėjo Algio Gaižučio atsakyme teigiama esą „daugiabučių namų administratoriai UAB „Civinity namai vakarai“ ir UAB „Civinity namai Klaipėda“ apie šildymo sezono pabaigą buvo informuoti balandžio 30 d.“

Nors savivaldybė nuolat nurodo, kad šildymo pabaiga daugiabučiuose nebūtinai turi sutapti su savivaldybės nustatyta data, dėl tarp institucijų laiku „nesuvaikščiojusios“ informacijos gyventojams šį kartą teks susimokėti už per prievartą be jų pačių prašymo teiktą šilumą.

Žymos: | | |

Komentarai (6):

Atsakymai į “Tarp savęs nesusišneka, o kenčia gyventojai”: 6

  1. GAL parašė:

    Ga civinity nemoka el paštais naudotis. 🙂

  2. Nejuokaukit parašė:

    Šildykit toliau.naktimis bus +6.

  3. Kai devynios parašė:

    auklės , vaikas be galvos.Mūsų gražuolis meras pamiršo duoti parėdymą , kuri iš 400 savivaldybės galvų turi niusiųsti raštą šilumos tiekėjams, o šie be parėdymo negali rašto siųsti, o tiekėjai be rašto negali šildymo sustabdyti .Aišku, kad kalti gyventojai, jie ir sumokės

  4. Kukis parašė:

    Yra aiskus Vyriausybės nutarimas: kada įjungti ir išjungti šilumą pagal vidutinę paros temperatūrą. Ką čia amžinai burti. Dažniausiai būna dieną dvi kaip ir šilta, o tada vėl bac – šaltis. Nesant šildymo – minios peršalusių. Kiek tai kainuoja? Daug daugiau nei šildymo išlaidos bet kokiu atveju.

  5. Mozė parašė:

    pranešimas išsiųstas ketvirtadienį į darbo pabaigą……taip gali tik Gaižutis padaryti…..

  6. Gyventoja parašė:

    Ne tik Civinyti neatjungė, UAB Lambertos įmonė taip pat neatjungė, iki šiol šildo laukininkų rajone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Orai

Karščiai užplūs ir Lietuvą, vanduo jūroje jau įšilęs iki 20 laipsnių

Vakarų Europą svilinant karščiams, kaitra, pasak Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos, savaitgalį užplūs ir Lietuvą. Penktadienio naktį be žymesnio lietaus. Vėjas silpnas. ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Orai

Šių metų pavasaris – antras sausiausias ir trečias saulėčiausias nuo 1961-ųjų

Ką tik pasibaigęs šių metų pavasaris buvo itin sausas ir saulėtas, skelbia Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba. Vidutinė pavasario oro temperatūra siekė ...
2026-06-09
Skaityti daugiau

ELTA

Savaitgalis bus lietingas, tačiau laikysis šilti orai

Nors savaitgalį Lietuvą merks liūtys, šalyje laikysis šilti orai, sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikė Simona Dalinkevičiūtė.  Jos teigimu, šeštadienio ...
2026-06-05
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This