Iš užsienio – į KUL (2)

Sveikata
Avatar photoAtvira Klaipėda
2026-06-25

Klaipėdos universiteto ligoninės (KUL) komandą stiprina tarptautinę patirtį sukaupęs gydytojas radiologas Tomas Gudauskas.

Po daugiau nei dešimtmečio darbo Danijoje, Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje specialistas grįžo į Lietuvą ir pasirinko KUL – ligoninę, kurioje, pasak jo, šiandien vykstantys pokyčiai atveria galimybes kurti šiuolaikišką europinio lygio mediciną.

KUL facebook nuotr.

Pasak jo, sprendimą pasidomėti galimybėmis Klaipėdoje paskatino žinia apie KUL siekį pritraukti užsienyje dirbančius Lietuvos medikus. Iš pradžių tai buvo tik smalsumas, tačiau apsilankymas ligoninėje pakeitė požiūrį.

„Atvykau pasižiūrėti, kiek kalbos apie pokyčius atitinka realybę. Susitikau su ligoninės vadovybe, skyrių vadovais, pamačiau vykstančius procesus. Labiausiai įtikino vadovo vizija ir tai, kad jis pats yra grįžęs iš užsienio, todėl labai gerai supranta, ką reiškia priimti tokį sprendimą. Tai suteikė pasitikėjimo, kad čia iš tiesų vyksta teigiamos permainos“, – sako T. Gudauskas.

Radiologą sudomino ir galimybė ne tik dirbti, bet ir dalyvauti kuriant naujus procesus.

„Esu žmogus, kuriam įdomu prisidėti prie pokyčių. Dabartinis KUL etapas man atrodo labai patrauklus – čia yra galimybė kurti modernią, europinio lygio ligoninę. Idėjos atrodo ne tik gražios, bet ir realistiškos“, – teigia gydytojas.

Prie KUL prisijungęs specialistas sukauptą tarptautinę patirtį pritaikys vystant pažangias diagnostikos paslaugas. Viena pagrindinių jo sričių – urogenitalinė radiologija ir prostatos ligų diagnostika.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos: | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Iš užsienio – į KUL”: 2

  1. Antanas parašė:

    Šaunu, kad KUL pildosi kompetentingais gydytojais. Manau, netolimoje ateityje, KUL nenusileis nei Kauno Klinikoms, nei Santaros Klinikoms. O kaip Grubliauskas bei V.Janušonis priešinosi šioms permainoms.

    • Užsienis nereiškia geriau :/ parašė:

      Nei užsienis,nei jaunas nereiškia geriau. Kokia europinę patirtį??? Dauguma Lt gydytojų patys nuolat tobulinasi užsienyje, tai tas užsienis nėra jokia naujiena: vadovėliai, kursai, stažuotės, konferencijos. Kitas klausimas požiūris . Kai grandai išeina iš ligoninės ale pasiplaukioti po pasaulį, nors dar galėjo dirbti.. Niekam nekilo klausimų kaip čia vienas po kito..?? Iš šono žiūrint kyla daaug klausimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Sveikata

Ne vietoje paliktas gydytojo automobilis sukėlė emocijų pliūpsnius (10)

Praėjus vos savaitei po Klaipėdos universiteto ligoninę (KUL) sudrebinusio skandalo dėl esą netinkamo vieno jos mediko elgesio su paciente, „Atvira ...
2026-06-23
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

„Brabander“ – jau pakeliui į regatą

Klaipėdos universiteto (KU) burlaivis „Brabander“ iš kruizinių laivų terminalo išlydėtas į Danijos Orhauso uostą, kur jau kitą savaitę startuos tarptautinė ...
2026-06-19
Skaityti daugiau

Sveikata

Ir viena taurė gali kainuoti vaiko ateitį

Apie alkoholio žalą nėštumo metu kalbama jau daugelį metų, tačiau vaisiaus alkoholio spektro sutrikimai (VASS) Lietuvoje vis dar dažnai lieka ...
2026-06-17
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This