Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2026-06-16 |
Du jauni vyrai, paspaudę žinutėmis gautas nuorodas, neteko pinigų.
Pirmadienį į Palangos policiją kreipęsis 34 metų vyras nurodė, jog gavęs SMS žinutę apie neva paskirtos baudos už KET pažeidimą, paspaudė atsiųstą nuorodą, suvedė reikalaujamus duomenis, o po to pastebėjo, kad iš įmonės sąskaitos apgaulės būdu yra pasisavinti 3700 eurų.
Panašiu būdu tą pačią dieną nukentėjo bei į policiją kreipėsi ir 36 metų klaipėdiškis. Tiesa, jo prarasta pinigų suma buvo kiek mažesnė – 1956,18 Eur.
Policija pirmuoju atveju pradėjo tyrimą dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo, antruoju – dėl sukčiavimo.
Parašykite komentarą