Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2026-02-17 |
2026 metai Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijai yra ypatingi – direkcija šiemet mini 35 metų sukaktį. Šia proga Vilniaus dailės akademijos (VDA) Klaipėdos fakulteto Grafinio dizaino studijų programos antro kurso studentai buvo pakviesti sukurti šiai datai skirtus logotipus.

Iš daugybės pateiktų kūrybinių darbų buvo atrinktas studento Tomo Bičkaus sukurtas logotipas, kuris buvo pripažintas geriausiai atspindinčiu Kuršių nerijos nacionalinio parko vertybes, išskirtinumą ir gamtinį identitetą. Šis studento kurtas logotipas taps oficialiu jubiliejinių metų simboliu ir bus naudojamas įvairiose nacionalinio parko direkcijos veiklose, komunikacijoje bei reprezentacijoje.

Ženklas visus 2026-uosiuis metus puoš ne tik Kuršių nerijos nacionalinio parko direkciją, bet bus matomas ir Klaipėdoje, ir visoje Lietuvoje, primindamas apie išskirtinę Kuršių nerijos vertę bei kūrybinį jaunųjų dizainerių indėlį.
Studentų kūrybiniam procesui vadovavo VDA Klaipėdos fakulteto lektorė Urtė Kraniauskaitė.
VDA Klaipėdos fakulteto inf.
Parašykite komentarą