Miškasodis suvienijo bendram tikslui – gamtos puoselėjimui (3)

Aplinkosauga, Fotoreportažai
Avatar photoAtvira Klaipėda
2026-04-23

„Klaipėdos energijos“ kolektyvas jau trečius metus iš eilės dalyvauja miško sodinime, į kurį noriai įsitraukia darbuotojai kartu su savo šeimomis ir taip prisideda prie miško atkūrimo. Šiemet prie šios tradicijos prisijungė ir AB „Klaipėdos vanduo“ kolektyvas su artimaisiais. Dvi bendroves suvienijo bendras siekis puoselėti gamtą ir kartu kurti žalesnę ateitį.

„Tokios iniciatyvos leidžia mūsų vertybes paversti realiais veiksmais. Aplinkosauga mums yra neatsiejama veiklos dalis. Tačiau ne mažiau svarbi ir bendruomenė. Matyti, kaip į mišką kartu su kolegomis atvyksta jų šeimos, kaip vaikai įsitraukia į šį procesą, yra ypatinga patirtis. Šiemet ši veikla įgavo dar platesnę prasmę, nes prie mūsų prisijungė ir bendrovė „Klaipėdos vanduo“. Veikdami kartu galime prasmingai prisidėti prie aplinkos puoselėjimo ir kurti tvarią ateitį“, – sako „Klaipėdos energijos“ generalinis direktorius Rolandas Baltuonis.

Šios patirtys dar kartą patvirtina, kad bendros iniciatyvos ne tik įprasmina laiką gamtoje, bet ir stiprina tarpusavio ryšius. Toks pat bendrystės jausmas atsiskleidė ir „Klaipėdos energijos“ bei „Klaipėdos vandens“ bendradarbiavime. Jis parodė, kad bendri tikslai leidžia kurti didesnį pokytį, apčiuopiamą naudą aplinkai bei ateities kartoms.

Pažymint artėjančią tarptautinę motinos Žemės dieną, balandžio 18 dieną Kartenos girininkijoje vykęs miškasodis subūrė daugiau nei 50 „Klaipėdos energijos” ir „Klaipėdos vandens” bendrovių darbuotojų ir jų artimųjų. Per kelias valandas bendromis jėgomis neatlygintinai atkurtas 1 hektaro miško plotas, kuriame pasodinta 2200 eglučių. Sodinukais pasirūpino VĮ Valstybinių miškų urėdija.

Po miško sodinimo, dalyviai dalijosi įspūdžiais: „Šeštadienis praėjo prasmingai ir aktyviai. Smagu, kad į tokią iniciatyvą įsitraukė ir šeimos nariai. Tai kuria stipresnį ryšį tiek tarpusavyje, tiek su gamta. Asmeniškai jaučiu pasididžiavimą, kad galiu būti dalimi tokios veiklos.“ „Miškasodis buvo tarsi prasminga pertrauka kasdienybėje. Buvo gera matyti tiek daug įsitraukusių žmonių, o ypač vaikų smalsumą. Viduje liko geras jausmas, kad kūrėme tai, kas augs dar dešimtmečius.“

Per tris miško sodinimo iniciatyvas „Klaipėdos energijos“ darbuotojai ir jų šeimos, bendradarbiaudami su Valstybinių miškų urėdijos girininkais, iš viso pasodino apie 18,5 tūkst. eglučių ir pušelių bei atkūrė apie 6 ha miškų ploto.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos: | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Miškasodis suvienijo bendram tikslui – gamtos puoselėjimui”: 3

  1. na taip parašė:

    Dabar tik reikės koki 100 metų palaukt ir bus tikras eglynas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Liepos 6-ąją – nacionalinis „Vienybės žygis“: vyksta registracija

Lietuvos valstybės dieną, Liepos 6-ąją, Valstybinių miškų urėdija (VMU), Palangos miesto savivaldybė ir TV3 žiniasklaidos grupė kviečia gyventojus į pirmą ...
2026-06-16
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Dėl savivaldybės žioplumo brangsta milijonų vertės projektas (6)

Uostamiesčio savivaldybės valdoma AB „Klaipėdos vanduo“ dėl valdininkų klaidų buvo priversta keisti savo susitarimą su rangove UAB „Gensera“. Šios įmonės ...
2026-06-13
Skaityti daugiau

Verslas

Tęsiami šilumos tinklų hidrauliniai bandymai

2025-2026 metų šildymo sezonas AB „Klaipėdos energija“ pasižymėjo kaip vienas sudėtingiausių per pastaruosius kelerius metus. Šaltesni nei įprastai orai didino ...
2026-06-04
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This