Ruošiasi kaip nuogi į dilgėles*

Spyglys
Spyglys
2026-04-20

Per trejus metus Klaipėdos valdžia taip ir nesugebėjo parengti tvarkos, kaip turi būti statomos lauko kavinės ir prekybos vietos senamiestyje. Sako parengs šiemet, vėlyvą rudenį. Vėjai, sako Spyglys: valdžios vyrai prieš rinkimus net nesusitars, kaip parkuoti mašinas Teatro aikštėje – greta šaligatvių ar atbulą ir vežėčių „nosimi“ į šaligatvį.

Nes iki šiol tautai taip ir neatsakė, kuris nupiepęs merijos briedis buvo paliepęs mašinas toje aikštėje statyti pažeidžiant įstatymus. O dabar jie tarpusavyje riejasi, kaip reikėtų lauko kavines statyti: ant šaligatvių, ant gatvių važiuojamosios dalies ar ant žaliųjų vejų. 

Vienas merijos vadas vaišinasi ir būna vaišinamas vienoje kavinėje/restorane, kitas – kitame. Trečias – dar kitame. O tų kavinių savininkų norai dėl lauko įrengimų skiriasi kardinaliai. Tad ir valdžia tarpusavyje niaujasi.

„Sutarėme, kad šie metai būtų pereinamasis laikotarpis, skirtas tinkamai pasiruošti naujų reikalavimų įgyvendinimui“, – tik tiek pavyko po trejų metų ne/darbo sugiedoti merui apie lauko kavinių keblų reikalą. 

Spyglio moralas: Ilgai laukus, dar palauk arba Kad ir kaip pūsis gaidys, uodegą vis tiek įsidilgys.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos“ rubrikose.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Verslininkų įsipareigojimai nenuplauks?

Nors naują automobilių saloną Šilutės plente šiuo metu statantys verslininkai dar 2019-ųjų pradžioje įsipareigojo šalia savo sklypo įrengti naują pėsčiųjų ...
2026-06-23
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

„Klaipėdos vanduo“ pramogoms pinigų netaupo (1)

Savo monopolines paslaugas branginanti uostamiesčio savivaldybės kontroliuojama AB „Klaipėdos vanduo“ šį mėnesį pasirašė dvi beveik 50 tūkstančių eurų vertės sutartis ...
2026-06-23
Skaityti daugiau

Verslas

„Auksiniame trikampyje“ darbai baigti – traukinių eismas atnaujintas

Vadinamojoje „Auksinio trikampio“ teritorijoje, esančioje tarp Tilžės gatvės, Vilniaus plento ir geležinkelio, įgyvendintas vienas sudėtingiausių paviršinių nuotekų tinklų statybos etapų. ...
2026-06-23
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This