Adomas Stubra

Iš Ievos Simonaitytės pusseserės prisiminimų

Aktyvi lietuvininkų bendrijos „Mažoji Lietuva“ narė Jūratė Viktorija Stubraitė nėra linkusi atvirauti, kad su rašytoja Ieva Simonaityte ją sieja artimas giminystės ryšys, tačiau nenuslėpsi, kad įžymioji Klaipėdos krašto pasakotoja ir gyvenimo vaizduotoja yra jos...

Lietuvininkų atminimui – dar vienas ženklas

„Kapinių paminklai – tarsi knyga po atviru dangumi, kurioje galima išskaityti likimus, vardus žmonių, tų, kurie yra gyvenę čia, kai kuriems – netgi labai brangūs  vardai ir pavardės tetų, dėdžių senelių ir tų žmonių, iš kurių yra kilusios mūsų šaknys „, – mažose, jaukiose Dieglių kaimo kapinaitėse, esančiose Šilutės rajone, šeštadienį kalbėjo Vanagų parapijos liuteronų kunigas Remigijus Šemeklis į prasmingą atminties ceremoniją susirinkusiems žmonėms. 

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest