COVID-19

Klaipėda šalies mastu COVID-19 fronte atrodo vis geriau

Ketvirtadienį Lietuvoje patvirtinti 984 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai (218 žmonių užsikrėtė antrą kartą, devyni – trečią), skelbia Statistikos departamentas. Klaipėdoje ...
2022-09-30
Skaityti daugiau

Klaipėda jau – 28-oje vietoje tarp labiausiai COVID-19 sergančių savivaldybių

Statistikos departamento duomenimis, trečiadienį Lietuvoje patvirtinti 1248 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai, iš kurių 278 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 17 – ...
2022-09-29
Skaityti daugiau

COVID-19 rodikliai toliau mažėja ir šalyje, ir Klaipėdoje

Statistikos departamento duomenimis, antradienį Lietuvoje patvirtinta 1319 naujų užsikrėtimų koronavirusu atvejų (291 žmogus užsikrėtė antrą kartą, 21 – trečią). Klaipėdoje ...
2022-09-28
Skaityti daugiau

COVID-19 aukų antra para išvengta

Pirmadienį Lietuvoje patvirtinta 2170 naujų užsikrėtimų koronavirusu atvejų, iš kurių 422 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 21 – trečią, skelbia Statistikos ...
2022-09-27
Skaityti daugiau

Klaipėdoje sergančiųjų COVID-19 – vėl mažiau nei tūkstantis

Sekmadienį Lietuvoje patvirtinti 88 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai (11 žmonių užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią), skelbia Statistikos departamentas. Klaipėdoje ...
2022-09-26
Skaityti daugiau

Klaipėdoje sumenko jau du COVID-19 rodikliai

Penktadienį Lietuvoje patvirtinti 1177 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai, iš kurių 296 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 13 – trečią. Klaipėdoje tokia ...
2022-09-24
Skaityti daugiau

Klaipėdoje vienas COVID-19 rodiklis ėmė mažėti

Ketvirtadienį Lietuvoje patvirtinti 1173 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai arba 263 mažiau nei prieš parą. Iš jų 274 žmonės užsikrėtė antrą ...
2022-09-23
Skaityti daugiau

Спор из-за тестирования на COVID-19: больница была не права

Уже не в первый раз выясняющая в судах свои отношения с Клайпедской республиканской больницей (Respublikinė Klaipėdos ligoninė) медсестра, работающая там ...
2022-09-22
Skaityti daugiau

Per parą šalyje – 1463 nauji COVID-19 atvejai, Klaipėdoje – 54

Trečiadienį Lietuvoje patvirtinti 1436 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai, iš kurių 335 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 12 – trečią. Klaipėdoje tokia ...
2022-09-22
Skaityti daugiau

Beveik pusė COVID-19 susirgusių klaipėdiečių užsikrėtė jau antrą kartą

Antradienį Lietuvoje patvirtinti 1707 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai (447 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 11 – trečią). Klaipėdoje tokia diagnozė patvirtinta ...
2022-09-21
Skaityti daugiau

Neringos savivaldybėje – vėl mažiausi užsikrėtusiųjų COVID-19 rodikliai

Statistikos departamento duomenimis, pirmadienį Lietuvoje patvirtinti 2694 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai, iš kurių 580 žmonių užsikrėtė antrą kartą, 27 – ...
2022-09-20
Skaityti daugiau

Ginčas dėl COVID-19 testavimo: ligoninė buvo neteisi

Ne pirmą kartą santykius teismuose su Respublikine Klaipėdos ligonine besiaiškinanti čia nuo 1972 metų dirbusi slaugytoja įrodė, kad ši sveikatos ...
2022-09-20
Skaityti daugiau

Pin It on Pinterest