Tomas Turskis

Tomas Turskis – pasaulio čempionas

Torunėje (Lenkija) vykstančiame IX pasaulio meistrų uždarų patalpų čempionate Klaipėdos lengvosios atletikos veteranų sporto klubo „Ąžuolas“ narys Tomas Turskis tapo pasaulio čempionu šuolio į aukštį rungtyje. Jis peršoko 2,05 m.

„Ąžuolo” nariai gerino rekordus

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos manieže vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate kartu su stipriausiais sportininkais varžėsi ir šeši sporto meistrai veteranai. Keturi jų priklauso Klaipėdos klubui „Ąžuolas”. Tomas...

Klaipėdoje – lengvosios atletikos veteranų rekordų lietus

Į vasario 5-6 dienomis Klaipėdoje vykusį Lietuvos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) čempionatą buvo susirinkę sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, kolegos iš Latvijos – Liepojos, Rygos, Tukums, Ventspilio – ir net iš Londono. Pirmą kartą...

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest