P0

Miestas, Transportas

Ketvirtadienį mieste vėl pasirodys maršrutiniai taksi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-09-15


Šiandien, rugsėjo 15 d., po pietų į Klaipėdos gatves grįžta maršrutiniai taksi. Įvykdžius konkurencingą vežėjų parinkimo procedūrą, su 6, 8 ir 9 maršrutuose dirbančiais vežėjais šįryt savivaldybėje pasirašytos laikinosios sutartys.

Kaip jau skelbėme, priežastis, kodėl Klaipėdoje laikinai nutrūko šios paslaugos, aiškinasi Savivaldybės tarybos sudaryta laikinoji komisija. Ji savo išvadas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybai ir merui turi pateikti iki spalio 2 d.

Šiandien, rugsėjo 15 d., su vežėjais pasirašytos laikinosios sutartys galios, kol mieste pradės dirbti į bendrą viešojo transporto sistemą integruoti maršrutiniai taksi.


  2017-09-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt