P0

Kriminalai ir nelaimės

Per vieną dieną – dvi tragiškos žūtys ir penki sužeistieji

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-09-29


Ketvirtadienis, rugsėjo 28-oji,  Klaipėdoje ir regione paženklinta žmonių žūtimis bei sunkiomis traumomis.

Apie 10.30 val. Jūrininkų pr., ties Lūžų g., įvyko skaudi avarija. Lanksčia vilktimi vilktas automobilis „Ford“ netikėtai pakeitė važiavimo kryptį ir atsitrenkė į krovininio automobilio „Volvo“ ratą. Po susidūrimo su juo mašina kaktomuša trenkėsi į priekyje važiavusį kitą „Volvo“ automobilį.  Įvykio metu žuvo 68 metų automobilio „Ford“ vairuotojas.

Ankstų ketvirtadienio rytą Kretingos r., Kretingsodžio kaime po keleivinio traukinio ratais žuvo šešiolikmetis. 44 metų traukinio mašinistas, ant bėgių pastebėjęs jaunuolį, paleido įspėjamuosius garsinius signalus ir bandė sustabdyti traukinį, bet tragiško susidūrimo išvengti nepavyko. Jaunuolis buvo su ausinuku ir gobtuvu.

Šioje vietoje netoli Kretingos kapinių įvyksta jau ne pirma tragiškai pasibaigusi nelaimė. Žmonės kerta geležinkelį neleistinoje vietoje, taip trumpindami kelią į miesto centrą.

Dar du vaikai bei trys suaugusieji nukentėjo Skuodo rajone, susidūrus dviem automobiliams. Nausėdų kaime šalutiniu keliu važiavusi 22 metų automobilio „Audi A4“ vairuotoja nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „VW Passat“, kurį vairavo 43 metų vyras. Automobiliams susidūrus, per avariją nukentėjo abiejų automobilių keleiviai: „VW Passat“ važiavusi 38 metų moteris bei du maži vaikai – 5 metų mergaitė ir 7 metų berniukas. Automobilio vairuotojui diagnozuoti abiejų rankų lūžiai. 22 metų „Audi A4“ keleivei, įtariama, lūžo kaulai. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

 


2017-09-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt