P0

Kriminalai ir nelaimės

Per avariją žuvęs žmogus vairavo kliento automobilį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-11


Trečiadienį priešpiet ant Mokyklos gatvės viaduko, susidūrus trims automobiliams, žuvo žmogus.

Palmiros Mart nuotr.

Klaipėdos AVPK atstovė Andromeda Grauslienė „Atvirai Klaipėdai“ sakė, kad „Citroen“ automobilį vairavęs vyras nestipriai kliudė ta pačia kelio juosta važiavusį „VW transporter“, nuo smūgio išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu „Ford Focus“.

Per avariją sužeistas 51 metų „Citroen“ vairuotojas, 32 metų jo keleivė ir 36 metų „Ford“ vairuotoja. Po kelių valandų reanimacijos skyriuje„Citroeną“ vairavęs vyras  mirė. Moterys  gydomos ligoninėje.  Avarija kilo dėl neatsargaus vairavimo, esant šlapiai kelio dangai.

(Papildyta) Vėliau policija pranešė, jog paaiškėjo,  kad žuvęs „Citroen“ vairuotojas iš automobilių serviso savavališkai, be administracijos žinios pasiėmė kliento atvežtą remontuotį automobilį, su kuriuo ir pakliuvo į šiurpias pasekmes sukėlusį auto įvykį.

Panaši nelaimė Klaipėdoje nutiko rugsėjo 28- ąją, kai Jūrininkų prospekte, susidūrus 3 automobiliams, žuvo vieno iš jų vairuotojas.  

 

 

 


  2017-10-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt