P0

Svarbu, Verslas

Dėl triukšmo taisyklių diskutuos su verslu (2)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-10-19


Klaipėdos miesto taryba šiandien turėjo apsispręsti dėl Triukšmo prevencijos taisyklių, tačiau buvo pritarta politiko Rimanto Taraškevičiaus siūlymui atidėti šio klausimo svarstymą, nes buvo sulaukta nuogąstavimų iš verslo bendruomenės.

“Atvira Klaipėda” jau rašė, kad miesto Tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komitetas manė, kad tokiose taisyklėse neturėtų likti punkto, numatančio, kad mieste auginami gyvūnai viešose vietose turėtų netrikdyti „asmenų ramybės, poilsio ar darbo“.

Komiteto narys Saulius Liekis tada suabejojo, ar patvirtinus tokį dokumentą iš viso begalės vykti krova Klaipėdos uoste. Tokias abejones jis išsakė skaitydamas taisyklių projekto punktą, numatantį, jog „gyvenamojoje aplinkoje leidžiama darbo dienomis nuo 7 val. iki 19 val., šeštadieniais nuo 10 val. iki 16 val. netrikdant viešosios rimties vykdyti ūkinę, statybų ar kitą veiklą”.

Į tokį politiko pastebėjimą Savivaldybės administracijos atstovai tada atsakė, jog uostas privalėtų dirbti taip ir taikyti tokias priemones, kad neviršytų triukšmo ribų.

Tačiau apie tokias diskusijas, matyt, išgirdo verslo atstovai, nes R. Taraškevičius Tarybos posėdžio metu sakė sulaukęs jų kreipimosi ir prašymo neskubėti tvirtinti šių taisyklių neišdiskutavus jų su verslininkais.

Miesto Taryba pritarė tokiam siūlymui ir atidėjo taisyklių projekto svarstymą.


  2017-10-19

  2 komentarai “Dėl triukšmo taisyklių diskutuos su verslu”

  1. AvatarLiudvika (IP: 78.61.175.206)

   Atkreipiau dėmesį, kad klausimas atidedamas, nes to prašė verslas. Dar neteko girdėti, kad taip įvyktų prašant NVO atstovams ar šiaip visuomenei.

  2. AvatarDalia (IP: 86.38.251.122)

   Kažin ar reikėtų tų nesibaigiančių diskusijų? Su verslu, su visuomene. Yra HIGIENOS NORMOS. Jos nustatytos specialistų, suderintos su mūsų sveikatos apsauga, tad kokių čia dar papildomų diskusijų?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt