P0

Kriminalai ir nelaimės

Vyriausiasis prokuroras: „Tai yra nuoseklaus, gero darbo pavyzdys“

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2017-10-25


Taip „Atvirai Klaipėdai“ sakė Klaipėdos apygardos vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius, komentuodamas šios dienos mūsų portale jau platintą informaciją apie sulaikytus įtariamuosius, per lombardus supirkinėjusius ir realizavusius įvairius vogtus daiktus.

Pasak vyriausiojo prokuroro, ši operacija buvo vykdoma ilgą laiką, buvo atliekamas analitinis darbas, sekant vogtų daiktų kelią, kruopščiai planuojant visus pareigūnų veiksmus.

„Toks veikimo būdas yra kur kas efektyvesnis, duodantis geresnius  rezultatus, nei kiekvienos vagystės ar kiekvieno vagies vaikymasis“, – sakė Apygardos vyriausiasis prokuroras.  Jis teigė, jog ir dabar Antrojo  skyriaus vyriausiasis prokuroras Donatas Blinstrubis, vadovaujantis šiam tyrimui,  pats dalyvauja procesiniuose veiksmuose. S. Minkevičius neneigė ir  pats pradžioje prisidėjęs prie pareigūnų darbo planavimo bei organizavimo.

Pasak vyriausiojo prokuroro,  yra vilties, kad bendro, sutelkto policijos ir prokuratūros pareigūnų darbo dėka pavyks atskleisti ir neišaiškintas, vadinamąsias “tamsias“ vagystes, ir surasti į lombardus vogtus daiktus gabenusius vagis.

„Iš šio tyrimo mes tikimės daug“, – apibendrino Klaipėdos apygardos vyriausiasis  prokuroras S. Minkevičius.


  2017-10-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt