Transportas

Pokyčiai N1 ir 25 maršrutuose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-06


Nuo pirmadienio nebelieka paskutiniojo darbo dienomis (išvykdavusio 20.20 val. iš autobusų stoties) 25-ojo autobuso reiso į Plikius.Anot VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) pranešimo, tai yra nuostolingas maršrutas, kurio nuostolius proporcingai dengia miestas ir Klaipėdos rajono savivaldybė. Esą ypač nuostolingas buvo paskutinysis maršruto darbo dienų reisas. Dabartiniu metu Klaipėdos rajono savivaldybės šiems metams skirta dotacija maršrutui jau yra išnaudota, tad ir išlaikyti šį reisą KKT esą nebeturi galimybių.

“Galimas dalykas, jog panaikinus šį reisą racionalu būtų kiek stumtelti dabartinio 19.20 val. reiso laiką. Tačiau dėl to turi apsispręsti bendruomenės, tad dėl šio reiso laiko korekcijos prašytume suinteresuotų bendruomenių kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybę”, – ragina KKT.

Nuo lapkričio tradiciškai iki pavasario ji nutraukė ir naktinio N1 autobuso eismą.

“Kai 2014-aisiais atidarėme šį maršrutą, turėjome nemažai vilčių. Atrodė, vasarą naktimis Klaipėda ūžia, daug naktinėtojų, taigi naktinis maršrutas turi prasmę. Juo labiau, kad tame autobuse galima buvo atsiskaityti e.bilietu už įprastą kainą. Praktika parodė, jog mūsų lūkesčiai buvo nepagrįsti. Keleivių kasmet nuosekliai mažėja. Nuo pradžios iki šio sezono pabaigos kelionių skaičius nukrito apie 20%, taigi maršruto išlaikymo našta kasmet vis didėja”, – teigia įstaiga.

Visgi KKT žada, kad kitais metais pokyčių dar nebus, nes “naktinis maršrutas yra svarbi miesto įvaizdžio ir viešojo transporto sistemos prestižo dalis”. Tačiau perspektyvoje visas naktinis keleivinis transportas mieste esą pereis į maršrutinių taksi formatą.


2017-11-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt