„Neptūnui” – dar vienas teismo kirtis

Sportas
Avatar photoMartynas Vainorius
2017-11-16

Klaipėdos krepšinio klubas „Neptūnas” ir antros instancijos teisme išgirdo, kad buvusį klubo projektų vadovą Viktorą Usovą iš darbo atleido neteisėtai.

Šį ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismo paskelbtas verdiktas jau yra trečiasis toks smūgis „Neptūnui”. V. Usovas pergalę jau buvo pasiekęs Klaipėdos miesto apylinkės teisme, kuris neseniai iš dalies patenkino ir analogišką buvusio klubo direktoriaus Osvaldo Kurausko ieškinį.

Klaipėdos apylinkės teismas birželio pabaigoje pripažino, jog V. Usovą iš darbo dėl pravaikštų tuometinis klubo direktorius Algimantas Ercius atleido neteisėtai.

Pats projektų vadovas teisme įrodinėjo, jog tuo metu atliko darbo funkciją – susitiko su Vilniuje esančių ir su klubu bendradarbiaujančių bendrovių atstovais, vyko į Policijos departamentą aiškintis dėl su klubu susijusių reikalų. Kitą dieną jis esą vežė komandos „Neptūnas-2“ jaunuosius žaidėjus į gydymo įstaigas.

Šis teismas buvo nusprendęs, jog V. Usovas buvo atleistas neteisėtai, todėl iš dalies buvo patenkinti jo reikalavimai. Klubui buvo nurodyta  sumokėti daugiau nei 1,5 tūkst. eurų siekiančią išeitinę išmoką, tūkstantį eurų bylinėjimosi išlaidų, beveik 6,4 tūkst. eurų kompensaciją už priverstines pravaikštas ir dar po 74,41 Eur (neatskaičius mokesčių) už kiekvieną darbo dieną iki įsigalios nutartis.

„Neptūnas” su tokiu sprendimu nesutiko ir apskundė jį Klaipėdos apygardos teismui. Tačiau ir jo teisėjų kolegija, kurią sudarė Irma Čuchraj,
Erika Misiūnienė ir Almantas Padvelskis, palaikė V. Usovą  bei žemesnės instancijos sprendimą paliko nepakeistą. Konstatuota, kad Klaipėdos miesto apylinkės teismas pagrįstai nustatė, kad V. Usovas ginčijamu dviejų dienų laikotarpiu vykdė darbo funkcijas – dalyvavo susitikimuose su UAB „Sporto dvasia“, Lietuvos kriminalinės policijos biure bei vežė krepšininkus į gydymo įstaigas.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Gerumo PARA-TONAS sugrįžta su dviguba jėga 

Prieš 6 metus Klaipėdoje gimusi iniciatyva, kurios metu sportuojant buvo galima prisidėti prie paramos Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, bus ...
2024-05-21
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Neptūno“ sezonas baigėsi

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nusileido ketvirtfinalių uždanga – kovoje dėl vietos tarp keturių geriausių komandų santykius išsiaiškino Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ...
2024-05-18
Skaityti daugiau

Sportas

„Neptūnas“ išplėšė lemiamas ketvirtfinalio rungtynes

Trečiadienio vakarą namie Klaipėdos „Neptūnas“ rezultatu 95:76 (30:23, 23:23, 26:10, 16:20) nepasigailėjęs Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir ketvirtfinalio serijos iki dviejų ...
2024-05-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This