Skaudaus eismo įvykio atgarsiai: sužalotas aštuonmetis

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2017-11-22

„Atvira Klaipėda“ antradienį pranešė apie du skaudžius eismo įvykius, nutikusius dėl slidžios kelio dangos bei nepasirinkto saugaus greičio.

Trečiadienį Klaipėdos policija pateikė daugiau informacijos apie prie Veiviržėnų įvykusią avariją, per kurią nukentėjo trys žmonės, tarp jų – ir mažametis.

Policija prašo vairuotojus tiek šiandien, tiek kitomis dienomis laikytis visų kelių eismo taisyklių ir saugaus greičio, saugant save ir kitus eismo dalyvius, Palmiros Mart nuotr.

Nustatyta, kad antradienį apie 7.50 val. kelyje  Klaipėda-Veiviržėnai-Endriejavas 31 metų klaipėdietė, vairuodama automobilį „Opel Zafira“ , lenkė priekyje važiuojančią kitą mašiną,  išvažiavo į priešinę eismo juostą ir susidūrė su iš priekio tiesiai atvažiuojančiu „Audi A6“automobiliu, kurį vairavo 23 metų vaikinas iš Rietavo. Į „Audi A6“ dar trenkėsi iš paskos važiavęs „Mercedes Benz” automobilis, vairuojamas 43 metų Klaipėdos r. gyventojos.

Per eismo įvykį buvo sužalotas „Audi A6“ vairuotojas , „Opel Zafira“ vairuotoja ir kartu su ja vykęs aštuonmetis berniukas. Jie nuvežti į ligoninę. 23 metų rietaviškiui medikai nustatė dubens kaulų lūžius, jis paguldytas į reanimacijos skyrių. Reanimacijoje atsidūrė  ir  31 metų klaipėdietė, jai lūžo stuburas.   Berniukas paguldytas į traumatologijos  skyrių, jam nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai.

Policija prašo vairuotojus tiek šiandien, tiek kitomis dienomis laikytis visų kelių eismo taisyklių ir saugaus greičio, saugant save ir kitus eismo dalyvius!

 

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Diana Nausėdienė lankėsi Veviržėnuose bei Brožiuose

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį lankėsi Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje bei susitiko su Brožių kaimo bendruomene. Ji susitiko su mokyklos ...
2024-04-30
Skaityti daugiau

Regionas

Šv. Marijos Magdalenos atlaidai – antroji nemateriali Klaipėdos rajono vertybė

Klaipėdos rajoną pasiekė Lietuvos nacionalinio kultūros centro žinia – Veiviržėnų Šv. Marijos Magdalenos atlaidai įtraukti į Lietuvos nematerialaus kultūros paveldo ...
2024-03-05
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose ir Veivižėnuose - naujai sutvarkytos erdvės: laukiama naujų pasiūlymų

Klaipėdos rajonas dar laukia originalių, miestus ir miestelius puošiančių idėjų konkursui „Tavo idėja“! Pranešama, jog per visą konkurso gyvavimo laikotarpį ...
2023-09-13
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This