P0

Regionas

Minijos potvynio padariniams šalinti – daugiau lėšų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-23


Klaipėdos rajono neeiliniame Esktremaliųjų situacijų komisijos posėdyje Minijos potvynis ties Priekule įvertintas ir įvardytas kaip stichinė nelaimė, pritarta, kad būtų skirta Savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo lėšų stichinės nelaimės padarinių šalinimui. Nuostolius įvertins ir lėšų poreikį nustatys specialiai tam sudaryta komisija.

Vasara Minija ties Šernais, Palmiros Mart nuotr.

Priekulės seniūnija informavo, kad dėl stichinio vandens lygio Minijos upėje apsemti gyvenamųjų namų rūsiai Stragnų II k. Gyventojai savo lėšomis pumpuoja vandenį iš lietaus surinkimo šulinių. Apsemti ir pakabinami tiltai per Miniją Priekulės II ir Gropiškių kaimuose.

Priešgaisrinės tarnybos pareigūnų prašymu rajono Savivaldybė pirks 2 naujus vandens siurblius, kuriais daug greičiau bus galima išsiurbti vandenį iš apsemtų rūsių – gyventojai galės greičiau sulaukti efektyvesnės pagalbos.

Savivaldybės Tarybai rekomenduota katastrofinių bei stichinių meteorologinių reiškinių padarinių šalinimui Savivaldybės administracijos direktoriaus rezerve 2018 m. numatyti 50 tūkst. eurų.


  2017-11-23

  Vienas komentaras apie “Minijos potvynio padariniams šalinti – daugiau lėšų”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt