P0

Kriminalai ir nelaimės

Neblaivūs vairuotojai: ir taksistas, ir 65 metų moteris

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-26


Pranešimai apie už vairo sulaikytus neblaivius piliečius nesiliauja. Savaitgalį Klaipėdoje ir miesto prieigose tokių sulaikyti keturi. Nukentėjo ir vienas pėsčiasis, kuris nedėvėjo atšvaito.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Sekmadienio naktį apie 01.00 val. Priestočio g., Klaipėdoje, kelių patruliai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Audi 100“. Paaiškėjo, jog jį vairavo 28 metų vaikinas, kuris į alkoholio matuoklį „įpūtė“ 1,69 prom. Pažeidėjas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Beje, toje pačioje gatvėje pusvalandžiu anksčiau sustabdytas  “Lexus RX330”, kurį vairavo neblaivus (2,37 prom) 32 metų vyras. Jis irgi atsidūrė areštinėje.

O štai vėlų šeštadienio vakarą apie 22.00 val., Klaipėdos r., Derceklių k. pareigūnai sustabdė automobilį „Renault Clio“, kurį vairavo neblaivi (1,66 prom.) 65 metų moteris. Ji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Šeštadienį apie 14. 20 val. Kretingos pareigūnai gavo pranešimą, kad Kretingoje sodų bendrijoje „Žemaitija“ taksi automobilį vairuoja galimai neblaivus vairuotojas. Atvykus pareigūnams ir sustabdžius minėtą automobilį, paaiškėjo, jog 52 metų taksi vairuotojas išties yra neblaivus, jam alkoholio matuokliu nustatytas net 2,32 prom. girtumas.

„Atvira Klaipėda“ jau skelbė apie du penktadienį žuvusius pėsčiuosius, kurie tamsiuoju paros metu nedėvėjo atšvaitų. Panašas įvykis nutiko ir šeštadienį Plungės rajone, tik šįkart nukentėjusysis išgyveno. Apie 17. 40 val., Plungės r., Stalgėnų k., kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė automobilis „Audi 6“, kurį vairavo blaivus  45 metų Plungės r. gyventojas, partrenkė važiuojamąja kelio dalimi ėjusį 34 metų plungiškį. Jis nedėvėjo šviesą atspindinčių elementų. Sužeistam vyrui medikai nustatė politraumą, jis gydomas Klaipėdos ligoninėje.


  2017-11-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt