P0

Fotoreportažai, Miestas

Pristatyta nauja VILTIES kolekcija

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2017-12-01


Artėjant gražiausioms metų šventėms, Raudonasis Kryžius kviečia prisiminti tuos, kurie vargu ar sulauks kalėdinių dovanų. Penktadienį Klaipėdos „Akropolyje“ duris atvėrė vadinamoji VILTIES parduotuvė, kurioje parduodamos tik trys prekės: Ori senatvė, Saugi vaikystė ir Išgelbėta gyvybė.

Tačiau, kaip sakė Raudonojo Kryžiaus projektų vadovė Elzė Maciulevičiūtė, šių metų kolekcija yra nauja ir joje dominuoja trijų dydžių VILTIS –  S 5,  M 10 ir  L 15. Būtent tiek eurų galima paaukoti šios unikalios ir labai reikalingos akcijos sumanytojams. Visi paaukoti pinigai atiteks Raudonojo Kryžiaus globotiniams.

VILTIES parduotuvę kartu su Elze atidaręs Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis pasidžiaugė, kad antrus metus startuojantis projektas savo kalėdinę kelionę pradeda būtent nuo uostamiesčio – Raudonasis Kryžius čia svečiuosis visą savaitę.

„Tūkstančiams žmonių Lietuvoje šios dovanos yra labai svarbios. Nes jos ne tik suteikia saugios vaikystės, orios senatvės, išgelbėtos gyvybės viltis, bet ir ją įgyvendina. Mačiau kaip pernai klaipėdiečiai noriai pirko ir dovanojo viltis kitiems žmonėms“, – sakė O. Zibalis.

VILTIES parduotuvė įsikūrusi šalia „Akropolio“ ledo, o savanores mergaites, dėvinčias Raudonojo Kryžiaus marškinėlius, bus galima sutikti visame prekybos centre. Po savaitės iš Klaipėdos ši akcija persikels į kitus šalies miestus.

Praėjusiais metais VILTIES buvo nupirkta už daugiau kaip 13 000 eurų.

„Pirmasis parduotuvės sezonas buvo labai sėkmingas – pamatėme, kad žmonėms patinka tokia galimybė prisidėti prie humanitarinės pagalbos programų įgyvendinimo. Daugelis „Viltis“ pirko kaip Kalėdų dovaną. Tad šiemet, kaip tikra parduotuvė, atnaujinome prekių kolekciją, ir grįžtame į „Akropolius“, – išplatintame pranešime cituojama Lietuvos Raudonojo Kryžiaus generalinė sekretorė Gintarė Guzevičiūtė.

Šiemet „Vilties“ parduotuvės ambasadoriais tapo ne vienas žinomas šalyje žmogus – dainininkas Jurgis Didžiulis, televizijos žvaigždė Beata Nicholson, , klaipėdiečiai Jonas Sakalauskas, Ramūnas Vyšniauskas, Rima Petrauskytė. Jie ne tik pasakos žmonėms apie „Vilties“ parduotuvės idėją, bet ir patys savanoriaus joje.


  2017-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt