P0

Švietimas

Pasirašė bendradarbiavimo sutartį su vokiečių moksliniu institutu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-07


Klaipėdos universitete (KU) savo veiklą pradeda vykdyti Klauso Mehnerto Europos studijų ir tyrimų institutas.

Ketvirtadienį KU rektorius prof. habil. dr. Eimutis Juzeliūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klauso Mehnerto Europos studijų ir tyrimų instituto vadovu prof. dr. dr. h. c. (mult.) Winfriedu Böttcheriu.

Susitikime dalyvavo Baltijos jūros valstybių tarybos generalinio sekretoriaus pavaduotojas Berndas Hemingwayus, Europos regionų komiteto pirmininkas Karlas Heinzas Lambertzas ir Klauso Mehnerto Europos studijų ir tyrimų instituto vykdomasis direktorius, Vokietijos Federacinės Respublikos garbės konsulas doc. dr. Arūnas Baublys.

Švietimo vidus

Studijos – vokiečių kalba

Klaipėdos universitetas ir Klauso Mehnerto Europos studijų ir tyrimų institutas įsipareigoja bendradarbiauti akademinių tęstinio mokymo priemonių ir antrosios pakopos studijų organizavimo ir įgyvendinimo srityje. KU Socialinių mokslų fakultete startuos jungtinė Europos studijų magistrantūros studijų programa, vykdoma kartu su Rostoko universitetu. Programa bus vykdoma vokiečių kalba, dėstyti atvyks dėstytojai iš Rostoko universiteto, žymūs mokslo ir politikos veikėjai iš Vokietijos ir Europos Sąjungos institucijų.

Klauso Mehnerto institutas, veikęs Kaliningrado valstybiniame technikos universitete, dėl politinių priežasčių 2016 metais nutraukė Europos studijų magistrantūros studijų programą. Po sutarties pasirašymo prasidės Klauso Mehnerto Europos studijų ir tyrimų instituto integravimas į Klaipėdos universitetą.

Klauso Mehnerto Europos studijų ir tyrimų instituto tikslas – skatinti europinį dialogą, kurti ir vykdyti tęstinio mokymo įprastinių ir nuotolinių studijų programas, susijusias su Europos Sąjungos santykiais ir kitomis Europos ir ne Europos šalimis.


2017-12-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt