P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Šaltiniai: Jonui Sąlygai pateikti įtarimai (1)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-12-08


“Atviros Klaipėdos” šaltinių teigimu, Klaipėdos jūrininkų ligoninės vyr. gydytojui teisėsauga pareiškė įtarimus.

Pats Jonas Sąlyga teigia negalintis nei patvirtinti, nei paneigti tokios informacijos. Tokios pat pozicijos laikosi ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

“Kol kas tikrai nieko negaliu pasakyti. Negaliu komentuoti tikrai. Negaliu nei taip, nei taip pasakyti”, – penktadienio vakarą “Atvirai Klaipėdai” sakė Jonas Sąlyga.

“Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Klimato kaitos specialiosios programos projekto lėšų, kurias Klaipėdos jūrininkų ligoninė galėjo panaudoti  netinkamai. Siekdama nepakenkti minėtam ikiteisminiam tyrimui, FNTT išsamesnių duomenų apie jį negali pateikti”, – rašoma pirmadienį FNTT atstovės spaudai Rūtos Andriuškaitės “Atvirai Klaipėdai” atsiųstame atsakyme.

Lapkričio 30 d. Jūrininkų ligoninėje lankėsi FNTT pareigūnai. Tada ligoninės atstovai teigė, jog dokumentų poėmiai yra susiję su vienu ligoninės vykdytu Europos Sąjungos remtu projektu ir jo lėšų panaudojimu – Švėkšnoje esančio Psichiatrijos departamento biokuro katilinės, pradėjusios veikti lygiai prieš metus, įrengimu.

Sutartį dėl katilinės projekto parengimo ir rangos darbų su įmone „Naujoji šiluma“ Jūrininkų ligoninė pasirašė 2014 metų pradžioje, jos vertė siekė apie 330 tūkst. eurų.

J. Sąlyga yra ir Klaipėdos miesto tarybos narys, išrinktas pagal Socialdemokratų partijos sąrašą, priklauso pozicinei nepriklausomų savivaldybės tarybos narių frakcijai.


  2017-12-08

  Vienas komentaras apie “Šaltiniai: Jonui Sąlygai pateikti įtarimai”

  1. AvatarV.Partaukas KL JDJ (IP: 107.167.98.22)

   Įdomu,kada atitinkamo dėmesio sulauks ne tik socdemai,bet ir liberaliojo klano valdomas KULas bei kitos įstaigos,įmonės?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt