P0

Politika

Liberalams vadovaus klaipėdietis, laimėjęs 1 balso persvara (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-09


liberalai.lt nuotr.

Šeštadienį Liberalų sąjūdžio suvažiavime naujuoju partijos pirmininku buvo išrinktas senas partietis, klaipėdietis Eugenijus  Gentvilas, stovėjęs prie šios politinės jėgos kūrimo ištakų. Jis atkaklioje kovoje nugalėjo antrąjį kandidatą į partijos pirmininkus Vitalijų Gailių vos vieno balso persvara: už E. Gentvilą balsavo 330, o už V. Gailių – 329 delegatai, rašoma pranešime.

„Tas, kas laimi, negali nusisukti nuo tų, kurie kitaip balsavo ar kitaip mąstė. Nenusisuku, įvertinęs šią minimalią persvarą, neturiu teisės elgtis neatsakingai, elgtis iš viršaus, atsainiai, neįvertindamas kolegų nuomonės“, – cituojamas naujasis liberalų vadovas.

Savo kalboje E. Gentvilas kėlė klausimus, kaip gyvens laisvas žmogus dabartinės draudimų valdžios kontekste. „Šiandien kaip niekad anksčiau iškyla klausimas, kaip gyvens laisvas žmogus. Matome, kad suvaržymai gausėja, auga ir tai – pastarųjų keleto metų veiklos rezultatas. Jau metus turime tokią šalies valdžią, kuriai laisvas žmogus yra blogis.“

Naujasis liberalų vadovas akcentavo, kad stengsis išlaikyti partijos vienybę. „Neleisiu partijai skaidytis į priešingas stovyklas, neleisiu pamiršti apie tikslus, misiją ir uždavinius. Ketvirtadalį šimtmečio esu liberalas. Mačiau ir partijos, ir visos partinės sistemos pokyčius“, – kalbėjo E. Gentvilas.

Jis taip pat pabrėžė sieksiantis, kad liberalai dirbtų kaip stipri komanda. „Praėjusiais metais įtikinome 120 tūkst. liberalių rinkėjų balsuoti už mus. Noriu, kad nuo šiandien dirbtume kaip vieninga komanda. Turime dirbti ne dėl liberalų, o dėl liberalių idėjų. Susitelkime dėl pamatinių dalykų, kurie svarbūs ne tik liberalams“, – akcentavo E. Gentvilas.

 

 


  2017-12-09

  Vienas komentaras apie “Liberalams vadovaus klaipėdietis, laimėjęs 1 balso persvara”

  1. AvatarV.Partaukas (IP: 107.167.103.62)

   Eugenijus naivuolius vis bando įtikinti,kad visiškai nieko nematęs ir negirdėjęs apie tai,jog Eligijus ir kiti artimiausi bendražygiai žulikauja.Jei tai tiesa,tai kaip aklas ir kurčias gali vadovauti partijai,užkardyti tolesnį kolegų”žiurkiavimą”?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt