P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Labdaringame bėgime – beveik 150 bėgikų

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-12-17


Lietuvos verslo kolegija sekmadienį pakvietė į jau tradicinį šventinį-labdaringą bėgimą, kurio metu surinktos lėšos skiriamos maltiečiams, globojantiems vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Įvairaus amžiaus bėgikai buvo kviečiami suburti spalvotą ir kalėdinį bėgimą – pasipuošti kalėdine kepuraite, pirštinaitėmis, senelio barzdele ar kitokiu raudonu akcentu.

Šiemetinis bėgimas sulaukė 146 dalyvių. Kai kurie jų trasą įveikė ir su keturkojais.

Specialūs prizai buvo įteikti ne tik greičiausiesiems, bet ir originaliausiesiems, jauniausiam ir vyriausiam bėgimo dalyviams. Pastaruoju tapo 82-uosius einantis Klaipėdos miesto garbės pilietis Kazimieras Budrys.

Absoliučiu nugalėtoju vyru kategorijoje šiemet tapo klaipėdietis Benediktas Mickus (klubas “Nikė”). Antrąją vietą užėmė jo bendraklubis Šarūnas Mockus, o trečias atbėgo Vytautas Galvydis.

Tarp moterų greičiausia buvo Ugnė Žvinklytė (klubas “Maratonas”). Antrąją ir trečiąją vietas taip pat užėmė šio klubo atstovės – Vilmantė Gruodytė ir Eglė Krištaponytė.

Bėgimo metu iš viso buvo suaukota 394,38 Eur.


  2017-12-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt