P0

Miestas

Penkias dienas žiemą – be šildymo (3)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2017-12-18


Į „Atvirą Klaipėdą“ kreipėsi klaipėdietis  Marius R., kurio teigimu, jo močiutė esą yra priversta beveik savaitę laiko kęsti šaltį ir gyventi be šilto vandens.

Asociatyvi apleistazona.lt nuotr.

Pasak Mariaus, Nemuno g. 133 name nuo pradėjusio trečiadienio, gruodžio 13 d., iki šio pirmadienio, gruodžio 18 d., buvo keičiamas sugedęs šilto vandens katilas (boileris) ir visą tą laiką čia žmonės gyveno be šildymo, o savaitgalį jie dar buvo palikti ir be šilto vandens. Vyras teigė pats esąs santechnikas ir stebėjosi, kaip namo administratorius per pora dienų nesugeba pataisyti sugedusios sistemos.

„Atvirai Klaipėdai“ susisiekus su namą administruojančios bendrovės „Jūros būstas“ vadybininku Algimantu Petriku, jis paaiškino, kad kapitalinis šio namo šilumos punkto remontas yra atliekamas dar nuo vasaros, „kažkur nuo liepos ar rugpjūčio mėnesio“.

Vadybininko teigimu, minėtas Nemuno g. 133 namas turėjo atskirą nuo viso miesto savo šilumos punktą. „Lauke sugriuvusiam namely stovėjo šilumos punktas,  kuris visas buvo supuvęs“, – sakė A. Petrikas, pridūręs, kad jis „nuolat buvo lopomas“. Šiltuoju metų laiku į namą „Klaipėdos energija“ pravedė šilumines trasas, tam esą reikėjo perkasti visą kiemą, ir „šiuo metu (gruodžio 18 d. – aut. pst.) jos yra pajunginėjamos“.

Į klausimą, ar šių darbų nebuvo galima baigti iki šildymo sezono pradžios, namo vadybininkas nieko konkrečiai neatsakė, pridūręs, jog darbai baigti, „lauke esant pliusinei temperatūrai“.

Jis patikino, kad gruodžio 18 d., pirmadienį, Nemuno g. 133 namo gyventojai jau gyvens šiltai.


  2017-12-18

  3 komentarai “Penkias dienas žiemą – be šildymo”

  1. Ojei, dar ir taip būna! Baisu net pagalvoti, ypatingai apie šeimas su vaikais, su kūdikiais… Kokie laimingi esame, kad šildomės patys https://www.katilai.lt/silumos-siurbliai ir nereikia nieko maldauti, kad per šalta, kad jau laikas įjungti šildymą rudenį ar dar neatjungti vos atšilus pavasarį.

  2. Svarbu išsprendė. Blogiau kai pas mus pirmininkė šaldo kampinį buta, pasiskundus sako jai nešalta, viskas normoje. Tiek vaikas, tiek antroji pusė pastoviai peršala namie. O su punktu tai jokių problemų name.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt