P0

Miestas

Miestas geradariams padovanojo eglutę

Avatar

Martynas Vainorius
2017-12-22


Teatro aikštę puošiančią 32 metus augintą 11 metrų aukščio, apie 2 tonas sveriančią sidabrinę eglutę padovanojusi Upelio gatvėje gyvenančių Gedminų šeima sulaukė miesto dovanos – penktadienį popiet Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas jiems atvežė naują sidabrinę eglutę.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Savo “augintinę” į Teatro aikštę lapkričio 24-ąją išlydėjo vienas Albinas Gedminas, o eglutę iš mero penktadienį jau priėmė tik jo žmona Lolita, nes Albinas, dirbantis vairuotoju, buvo išvykęs į reisą.

Moteris sakė, kad dar nepriprato prie tuščios vietos, kuri atsirado nupjovus ir išvežus senąją elgę. Kartu ji pastebėjo, kad mero atvežtoji labai primena tą, iš kurios išaugo dabar Teatro aikštę puošianti Gedminų eglė. Ji, ko gero, bus sodinama senosios vietoje.

L. Gedminienė sakė, jog jai patinka, kaip buvo papuošta jų “augintinė”. Beje, VšĮ “Klaipėdos šventės” kūrybos vadovė Dalia Grikšaitė minėjo, kad Teatro aikštės eglutė buvo papuošta tik iš antro karto, nes pirmas bandymas renginių organizatoriams nelabai patiko.

“Norėjome nesugadinti natūralaus jos grožio”, – šypsojosi D. Grikšaitė.


2017-12-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt