P0

Svarbu, Transportas

Maršrutas į Kaliningradą priklausys nuo sirgalių?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-27


Trečiadienį „Lietuvos geležinkelių“ atstovė patvirtino antradienį mūsų skelbtą informaciją, kad po naujųjų metų ketinama paleisti bandomąjį tarptautinį traukinį Kaliningradas – Klaipėda.

Kaliningrad. ru nuotr.

Šiuo maršrutu keleivius ketina vežti Rusijos vežėjas, o Lietuvos pusė prisijungtų tik nuo Sovetsko (Tilžės).

Trečiadienį popiet „Atvirai Klaipėdai“ atsisiųstame atsakyme „Lietuvos geležinkelių“ Komunikacijos departamento vadovė Inga Čiuberkytė teigia, jog planuojama, kad pirmieji traukiniai važiuos sausio 5 ir 7 d. Susisiekimas tarp Kaliningrado ir Klaipėdos bus organizuojamas su persėdimu Sovetske.

„Lietuvos geležinkelių“ traukinys važiuos nuo Klaipėdos iki Sovetsko ir atgal. Iš Sovetsko į Kaliningradą norintys patekti žmonės turės persėsti į Rusijos geležinkelių traukinį”, –  rašoma atsiųstame atsakyme.

Pastovių reisų organizavimas, pasak „Lietuvos geležinkelių“ atstovės, „priklausys nuo to, kaip užsipildys bandomieji reisai bei nuo poreikio iš Klaipėdos patekti į 2018 m. vyksiantį pasaulio futbolo čempionatą.“

Į klausimą, kiek šis maršrutas galėtų kainuoti „Lietuvos geležinkeliams“, atsakymo nesulaukėme. Neatsakyta ir į klausimą, ar kelionės išlaidų nedengtų šio maršruto iniciatorius bei vežėjas – Kaliningrado priemiestinė keleivių kompanija.

Beje, kalinigradiečiai komentaruose skeptiškai vertina naujojo maršruto perspektyvas, teigdami,  kad kelionė truks per ilgai (su persėdimu – net 5 val.) ir kad ji  yra per brangi. Skelbiama, kad bilietas iš Kaliningrado į Sovetską kainuos 214 rublių, iš Sovetsko į Klaipėdą – 17 eurų.

Vyšniniu punšu pasivadinęs komentuotojas teigia, jog  už tokią sumą esą galima nuvyti į Maskvą, o Grigorijus traukinį pavadino lėčiausiu pasaulyje.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2017-12-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt